Як зібрати обігрівач.

Багато хто напевно стикалися з ситуацією, коли в холодну пору року раптово відключали опалення. В такому випадку дуже добре мати під рукою саморобний опалювальний прилад, який не залежатиме від комунікацій.
Вам знадобиться
  • - батарея;
  • - розширювальний бак;
  • - труби;
  • - плівка;
  • - металева ємність;
  • - герметик.
Інструкція
1
Візьміть металеву ємність, яка повинна буде нагріватися від сонячних променів. Бажано взяти ємність з великою площею і малим об'ємом. Можна використовувати батарею або яку-небудь ємність кубічної форми. Ємність виконуватиме функції грубки. Рідина в ній буде нагріватися під впливом сонячних променів.
2
Заізолюйте ємність від втрати тепла, накривши її плівкою. Так ви створите повітряний прошарок, при цьому покриття не завадить проникненню сонячних променів. Вийде щось на зразок теплиці.
3
Підключіть труби, забезпечте гідроізоляцію за допомогою герметика.
4
Встановіть зверху системи розширювальний бак. Бак потрібен, щоб врахувати можливість зміни обсягу води під час нагрівання або охолодження. В якості бака можна використовувати будь-яку відкриту ємність.
5
Підключіть труби до розширювального баку. Труба повинна входити в бак і виходити з нього. Також можна скористатися шлангами.
6
Скориставшись герметиком, створіть гідроізоляцію.
7
Встановіть всередині будинку або іншого приміщення, яке необхідно опалювати, батарею. Через неї вода віддаватиме накопичене тепло приміщенню.
Зверніть увагу
При створенні власного обігрівача необхідно виключити можливість накопичення в системі повітря. Для цього слід використовувати прямі труби або, якщо труби мають вигнуту форму, заповнювати їх дуже акуратно. Крім того, не забудьте утеплити зовнішні труби.
Корисна порада
Дана опалювальна система може ефективно працювати в будь-який час року, проте особливо корисною вона буде влітку. З її допомогою можна мати гарячу воду на садовій ділянці, не затрачаючи електроенергію.