Як скласти рекламні буклети.

Переважна більшість рекламних буклетів після секундного погляду, на жаль, відправляється в дальній ящик столу або навіть в сміттєву корзину. Тим часом буклет вважається одним з важливих елементів маркетингової політики компанії. До його складання необхідно підійти з усією відповідальністю, оскільки якість, дизайн та інформаційна наповненість здатні залучити нових клієнтів.
Інструкція
1
Визначтеся з метою випуску буклетів. Якщо ви плануєте робити масову розсилку, віддайте перевагу лаконічним варіантам, які не будуть коштувати дорого, але при цьому дозволять скласти уявлення про вашу компанію. Однак якщо ви збираєтеся випустити буклети для презентаційних цілей, наприклад, з нагоди виставки або для роздачі великим клієнтам, приділіть особливу увагу дизайну та інформативності. В даному випадку буклет стає важливим елементом іміджу вашої компанії.
2
Продумайте інформаційне наповнення буклету. На одній з його сторін обов'язково повинна міститися контактна інформація про ваше підприємство, а також кілька ємних фраз про основну діяльність і ключових показниках. Решта сторінки ви можете заповнити фотографіями зразків продукції, інформацією про ціни і знижки
3
Оберіть поліграфічну компанію, яка займеться дизайном і випуском буклету. Спільно з майстром сформуйте концепцію буклету, відштовхуючись від цілей його випуску та рекламного бюджету. Обговоріть щільність і якість паперу, формат і колірне наповнення. Постарайтеся вибрати приємні на дотик матеріали, добре читаються шрифти.
4
На самій першій сторінці, яка потрапить на очі потенційному клієнтові, розмістіть притягає уваги інформацію, наприклад, рекламний слоган, розмір знижки або фото унікального товару. Секундної зацікавленості буде достатньо, щоб покупець захотів переглянути весь буклет.
5
Постарайтеся витримати всі друковане видання у фірмовому стилі компанії. Зробіть так, щоб буклет вписувався в рамки загальної рекламної стратегії. Якщо ви дотримуєтеся єдиного кольору та шрифту на щитах, візитках, каталогах, збережіть його і на буклеті.
Корисна порада
Об'єднайте буклет зі зниженими купоном, надрукувавши його на одній зі сторінок. В даному випадку потенційний клієнт збереже його надовго.
Брошура - це невелике друковане видання у вигляді книжечки з м'якою обкладинкою. Використовується як вид рекламних матеріалів, також може використовуватися для розповсюдження навчальних матеріалів.
Інструкція
1
Чи буде це навчальне, інформаційне або чисто рекламне видання? Від цього буде залежати, яке оформлення ви виберете і в якому стилі будуть створені тексти, призначені для брошури.
2
Визначте цільову аудиторію, для якої призначене видання, і на підставі цього відберіть інформацію, яка буде в ньому міститися, створіть дизайн. Якщо брошура призначена для бізнесменів чи викладачів вузів, вона повинна бути витримана в діловому стилі, якщо ж вона націлена на студентів і молодь, вона може бути яскравою, барвистою, при необхідності допустимо навіть використання молодіжного сленгу.
3
Структуруйте інформацію і подумайте, як її найкраще і логічніше розташувати. Використовуйте достатньо великий шрифт і тезисно манеру викладу. Пам'ятайте, це не вчений працю, а рекламне/інформаційне видання, основне його завдання - привернути увагу людей до чогось і донести до них певну значиму інформацію. Не перевантажуйте видання фактами, краще вкажіть додаткові джерела, які при необхідності читач може вивчити.
4
Щоб читач міг легко орієнтуватися в матеріалах брошури, складіть зміст і розташуйте його на самому початку видання.
5
Зробіть брошуру наочної, використовуйте побільше фотографій і картинок, що ілюструють її зміст.
6
І, звичайно ж, у брошурі повинні бути контакти організації, інформацію про яку вона містить. Розташуйте контактну інформацію крупно і на самому видному місці, по можливості - на кожній сторінці, щоб людина могла їх без зусиль знайти.
7
Надрукуйте кілька екземплярів і дайте почитати людям, ніяк не пов'язаним з діяльністю організації, яку вона представляє. Нехай вони розкажуть, чи все їм зрозуміло і чи достатньо їм тієї інформації, яка міститься в брошурі, і чи зручно вона розташована.