Як прати термошкарпетки.

Термошкарпетки мають масу переваг: вони дозволяють зберігати комфортну температуру, відводять від шкіри вологу, зменшують тертя при ходьбі ... Але термін їх служби дуже сильно залежить від режиму прання . Тут потрібна особлива делікатність. Досить зробити одну помилку - і шкарпетки можуть повністю втратити теплорегулюючі властивості.
Інструкція
1
Термошкарпетки можна прати як вручну, так і в пральній машині. Вихід на ними досить простий: вони не вбирають запахів поту і тому відпираються дуже легко. Але для того, щоб шкарпетки зберігали свої термоизолирующие властивості, слід дотримуватися необхідних заходів обережності.
2
Стирайте термошкарпетки (і будь-яке інше термобілизна) у воді, температура якої не перевищує 40 градусів. При пранні в автоматичній пральній машині використовуйте режим делікатного прання при температурі 30-35 ° С.
3
Не використовуйте хлоросодержащие пральні порошки, які не застосовуйте при пранні відбілювачі. При ручному пранні таких шкарпеток можна скористатися звичайним милом. Хімчистка і засоби для виведення плям термобілизна категорично протипоказані.
4
Сильно вичавлювати термошкарпетки не рекомендується - структура волокон від механічного впливу може постраждати. При машинному пранні вибирайте режим без віджиму або з віджиманням на швидкості не більше 200 оборотів; при ручній - просто струсіть шкарпетки кілька разів, щоб позбавити їх від зайвої вологи, або злегка стисніть долонею.
5
Сушіть термошкарпетки при кімнатній температурі: зайвий нагрів від батареї або обігрівача практично повністю знищить корисні властивості тканини, і відновити їх буде вже неможливо. З цієї ж причини термобілизна не можна піддавати машинному сушінні - температура буде занадто висока. Втім, у подібних заходах немає і необхідності: термошкарпетки сохнуть дуже швидко, навіть при кімнатній температурі буде достатньо пари годин.
6
Гладити термобілизна можна.
Корисна порада
Якщо ви носили термошкарпетки всього кілька годин, або протягом дня, але при низької інтенсивності фізичних навантажень - замість прання можна просто як слід прополоскати шкарпетки (під струменем проточної води або в тазу) і повісити їх сушитися.