Як зшити брюки.

Спочатку брюки створювалися для їзди верхи, потім - з метою захисту від холоду, на Сході вони грали роль нижньої білизни, і не надягати їх було просто непристойно. В даний час ні один гардероб не обходиться без цього предмета, який перестав бути просто практичною необхідністю.
Вам знадобиться
  • - швейна машина;
  • - брючна тканина;
  • - нитки;
  • - застібка на блискавку.
Інструкція
1
Виберіть тканину для брюк. Зшиті з вовняної тканини, вони ідеально підійдуть до літнього піджака. Брюки з вельвету поєднуються із спортивним піджаком, а з фланелі - з піджаками з тканини подібної структури. Кавалерійський твід або вовняна фланель підійдуть для брюк, входять в ансамбль для офіційних випадків.
2
Розкроїте з брючною тканини дві передні і дві задні половинки брюк, откосок і пояс. Зробіть чотири мішковини кишень з підкладкової тканини. На задніх половинках зшийте виточки. Закладіть їх у напрямку до середнього шву і заутюжьте. Потім зшийте брюки з боків, залишивши відкритими місця вшивання кишень.
3
Обмітайте прямі внутрішні зрізи на Обтачку кишень. Пришийте обтачки до мішковини по внутрішньому зрізу. Складіть мішковини з виворітного боку брюк з припусками входів в кишені. Мішковину без обтачки приколіть до передньої половинці, а мішковину без неї - до задньої. Пришийте по лініях бічних швів.
4
Сшейте зрізи від місця розрізу застібки на блискавку до крокового шва і крокові зрізи. Потім ушийте блискавку. До верхнього зрізу пришийте пояс. Припуск під застібку прітачать до откоску. Припуски заутюжьте на пояс. Складіть його всередину лицьовою стороною. Відверніть вгору припуски нижнього зрізу пояса. Вивернувши пояс, зшийте зрізи на кінцях.
5
Від лінії середини пояса по обидві сторони відкладіть по 8,5 см. Зробіть для куліскі мітки. Внутрішню половинку пояса подверніте між мітками і над швом приточування пояса пристрочите. На ділянці куліскі в шов приточування пояса прокладете строчку.
6
Всуньте еластичну стрічку, настрочив її кінці біля міток. Пристрочите внутрішній зріз пояса. На один кінець пришийте гудзик, на іншому обмітайте петлю швом "зигзаг". На виворітну сторону заутюжьте припуски на подгибку низу кожної брючини. Пришийте вручну. Виготовте шлевки для ременя і пришити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=l8gAcdHQARY
Зуави, афгані, Алладін - це всі вільні в стегнах штанці, ширінька яких розташовується дуже низько, іноді не вище низу штанин. Ці брючки добре носити влітку в спеку, але зшиті з вовняної тканини зуави не будуть зайвими і в холодну пору року.
Вам знадобиться
  • - Струмлива тканина;
  • - Швейна машинка;
  • - Олівець і папір;
  • - Лінійка і метр;
  • - гумка.
Інструкція
1
Знайдіть викрійку звичайних брюк вашого розміру, на цій викрійці лінію талії, ігноруючи виточки (вони не знадобляться), зробіть ширше приблизно в півтора рази. Необов'язково вираховувати всі розміри до сантиметра - ці штанці тим і гарні, що крій досить простий і свободний.Ізмерьте довжину брюк, які ви бажаєте зшити, на цій довжині заміряйте ширину своєї ноги. Відповідно цьому заміром креслите лінію низу. Після цього довільно креслите лінію бокового та середнього шва - приклади їх на даному кресленні. Головне, щоб кут між середнім і кроковим швом дорівнював дев'яноста градусам.
2
В цьому варіанті штанців-зуавів немає складок на талії, вона шиється на кокетці. Ці штанці довший попередніх на манжетах, ширину яких вираховуйте, замеряя ногу на даній довжині. Кокетка пояса шириною приблизно сім сантиметрів, кроїться без виточки. В пояс вставте широку гумку. Манжети теж можна викроїти ширше й зібрати на гумку.
3
На цій викрійці модель з вузькою частиною штанини внизу і лінією ширінки, паралельній підлозі. Уважно заміряйте ногу по довжині вузької частини штанини, тут штанці сидять практично в обтяжку. Зайвий шматок матерії на талії можна закласти в одну велику або кілька складок, а можна сосборена на гумку. Для цієї моделі зуавів годяться і тонкі костюмні вовняні тканини.
4
Сшейте такі брючки з дихаючого трикотажного бавовняного полотна, в них чудово займатиметься спортом і танцями. Виконані з джинсової тканини в поєднанні з майкою-алкоголічкою, зуави впишуться в стиль кежуал. Зшийте штанці-аладіни з красивого струмуючого шовку, зберіть пояс на широку гумку - отримаєте чудову ошатну річ! До того ж ці штани можна носити і як комбінезон, якщо надіти їх на груди? .Дізайнери Вже не перший рік рекомендують носити зуави чоловікам.
Зверніть увагу
Такі штани чудово приховають зайву вагу в області стегон.