Як дізнатися температуру пам'яті.

Щоб уникнути псування певних пристроїв в комп'ютері, необхідно іноді стежити за їх температурою. Зазвичай для цього використовуються спеціальні програми, зчитувальні показники датчиків.
Вам знадобиться
  • - Speccy.
Інструкція
1
Найчастіше температурні датчики встановлюються на наступні пристрої: відеокарта, центральний процесор і жорсткі диски. Перші два обладнання, як правило, володіють власною системою охолодження. До жорсткого диска вкрай рідко кріплять кулери. Встановіть програму Speccy. Перезавантажте комп'ютер і запустіть її.
2
Відкрийте меню «Жорсткі диски» і знайдіть свідчення температурного датчика. Якщо температура цього пристрою не піднімається вище 50 градусів Цельсія, то причин для занепокоєння немає. Якщо ж при певних умовах температура перевищує даний показник, то забезпечте жорсткого диска додаткове охолодження.
3
Спочатку спробуйте просто зняти стінки системного блоку. Досить часто цього цілком достатньо. Якщо ж ваш вінчестер все ще сильно гріється, то встановіть в системний блок додатковий кулер. Краще закріпити новий вентилятор таким чином, щоб він обдував жорсткий диск.
4
Оберіть місце, до якого ви будете кріпити додатковий вентилятор. Знайдіть на материнській платі роз'єми для підключення живлення кулера. Обов'язково подивіться число жив у цьому роз'ємі. Придбайте вентилятор, який ви зможете встановити всередину системного блоку. Природно, зверніть увагу на варіанти підключення живлення для цього пристрою.
5
Прикріпіть новий кулер до корпусу системного блоку. Зазвичай для цього використовують спеціальні шурупи, але в деяких ситуаціях можна скористатися клеєм. Підключіть живлення до нового пристрою. Природно, всі операції необхідно проводити з вимкненим комп'ютером.
6
Увімкніть ПК і переконайтеся в тому, що лопаті вентилятора крутяться стабільно. Запустіть утиліту Speccy і подивіться температуру жорсткого диска. Якщо вона все ще вище норми, значить дане устаткування скоро вийде з ладу.