Як вибрати бритва. бритва верстат вибрати.

Здавалося б, сьогодні існує безліч способів позбутися зайвого волосся назавжди або, принаймні, на довгий термін: фотоепіляція, гарячий віск, електричні епілятори. Але всі ці кошти дорогі і видаляти волосся з їх допомогою досить складно, тому гоління залишається найшвидшим і комфортним способом видалення волосся. Зрозуміло, в тому випадку, якщо ви зможете правильно вибрати бритвений верстат .
Інструкція
1
Визначте потрібний вам тип бритвеного верстата. Їх усього два - багаторазовий і одноразовий. Багаторазовий верстат припускає, що його леза можна міняти, а одноразовий виконаний як єдине ціле з лезом і після затуплення останнього просто викидається. Зрозуміло, багаторазовий верстат коштує дорожче. Одноразові верстати продаються зазвичай комплектом 3-5 штук і найчастіше купуються для поїздок, коли везти звичну бритву незручно.
2
Подумайте, чи потрібні вам додаткові функції бритвеного верстата. Наприклад, існують верстати, в леза яких вбудований гель для гоління. З одного боку, це зручно і швидко, але подушечки з гелем зношуються швидше, ніж самі леза, і міняти їх доводиться куди частіше. Чи згодні ви на такий неекономічний варіант? А ось якщо у вас чутлива шкіра і ви постійно страждаєте від подразнень, підібрати бритву з зволожуючими смужками буде незайвим.
3
Визначте для себе інші характеристики бритви. Скільки лез ви віддаєте перевагу в бритвеною голівці? Чим їх більше, тим швидше виходить голитися і тим глаже шкіра після процедури. Але так само збільшуються шанси порізатися. До того ж пам'ятайте: чим більше у верстаті лез, тим дорожче вони коштують. А купувати леза доведеться кожні 2-3 тижні, залежно від частоти використання бритви. Деякі моделі станків для гоління оснащені також мікрогребнем - він підводить волоски, що дозволяє збривати їх ретельніше.
4
Оберіть фірму бритвеного верстата. Можете взяти ту ж, що була раніше, якщо бритва вас повністю влаштовувала. Орієнтуватися також можна на відгуки друзів або на форумах. Не варто прагнути тільки до розкрученим фірмам - бренд не гарантує якість. Однак і плюси відомої марки фірми очевидні: ви завжди зможете знайти необхідні леза до свого верстата.
Небезпечна бритва пішла в минуле. На зміну їй прийшли більш безпечні та зручні бритвені верстати і електробритви. Здавалося б, що складного у виборі верстата? Особливого нічого немає, але якщо ви хочете купити зручний верстат , то необхідно керуватися його безпекою, швидкістю гоління і його якістю.
Інструкція
1
Найголовніше, з чим варто визначитися - це одноразовий або багаторазовий верстат брати. Одноразові верстати були винайдені близько 30 років тому. Особливість одноразового станка в тому, що головка з лезами несменяема. Такі бритви більш доступні за ціною і незамінні в поїздці, поході. Їх легко використовувати. Хоч вони і не відрізняються особливим дизайном, але ж головне - це швидкість і легкість використання. А після гоління їх не шкода викинути. Вони є хорошим доповненням до багаторазового верстата, яким користуються вдома. Основні виробники BIC і Shick.
2
Багаторазові верстати не менш популярні. Їх виробляють компанії Gillette, Schick і BIC. Зусилля розробників спрямовані на вдосконалення дизайну, ергономічності корпусу і на збільшення комфортності та безпеки гоління. Наприклад, у компанії BIC основний упор робиться на застосування платинового покриття лез з високоякісної нержавіючої сталі. Все це збільшує термін служби головки верстата. А компанія Gilette виробляє верстати з рухомим потрійним лезом, наприклад, модель Mach3. У компанії Shick також в деяких моделях леза рухаються в трьох вимірах. Крім того вони покриті діамантовим покриттям, що збільшує їх гостроту і міцність. Дізнатися це можна по напису Protector 3D Diamond. Більшість сучасних багаторазових верстатів проводиться з плаваючою голівкою. Вона повторює контури тіла, що підвищує ефективність гоління і його безпеку.
3
Багаторазові верстати одного виробника мають стандартні з'єднання, що дозволяє використовувати різні головки. Тобто вони повністю взаємозамінні. Один багаторазовий верстат при належному догляді може прослужити від 3 місяців до півроку.
4
Оскільки бритвені верстати давно перестали бути суто чоловічим інструментом, багато виробників випускають цілі серії жіночих станків для гоління. Їх отлічаетІзящний дизайн, колір (найчастіше рожевий, рідше - блакитний), а також обов'язкову наявність пом'якшувальною гоління смужки.