Як вибрати букет нареченої.

Весілля - досить клопітка захід, адже потрібно так багато зробити. Особливе місце серед усіх справ займає вибір букета для нареченої, до цього питання варто підійти з усією серйозністю.
Інструкція
1
Безсумнівно, колір і форма букета повинні поєднуватися з усім чином нареченої в цілому, з її зовнішністю і з весільним вбранням, манікюром і макіяжем. Букет квітів повинен уособлювати собою невинність і чистоту нареченої, відповідати її віком і соціальним статусом. Не всі гості зможуть оцінити такі квіти як кали, гвоздики і лілії, адже ці квіти часто співвідносять з синонімом печалі. Зверніться в салон квітів, подивіться різні каталоги і виберіть найоптимальніший варіант.
2
Не потрібно включати в букет квіти з різким ароматом, так як через нього у нареченої може розболітися голова або початися алергія. Не забувайте, що букет потрібно буде носити з собою весь день, і він не повинен бути важким і доставляти дискомфорту. Не забудьте також прикупити букет-суфлер для того, щоб кидати його незаміжнім подругам.
3
Великою популярністю користуються квіти на портбукетнице, їх не потрібно буде ставити в воду, адже квіти знаходяться в спеціальній вологій губці. Для зручності такий букет дизайнери-флористи часто пропонують тримати на атласною ручці.
4
Класикою вважається весільний букет для нареченої, що нагадує водоспад, спадаючий з рук на сукню. В такому варіанті флористи застосовують всю свою фантазію, букет може бути завдовжки до метра. Дуже стильно і розкішно виглядатиме така композиція, доповнена довгими стеблами і декоративної кучерявою зеленню. Майстер, що виконує такий твір мистецтва повинен бути досвідченим і креативним.
5
Найрадісніші і захоплені емоції викличе у всіх гостей букет у вигляді корзинки. Цей варіант підходить для романтичної юної нареченої. Для екстравагантних дівчат підійде букет-муфта, в нього можна буде прибирати руки. Цей варіант дуже зручно носити, така ювелірна робота не залишить нікого байдужим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hDazE-1dQRU