Як вибрати кросівки для фітнесу.

Якщо ви вирішили зайнятися фітнесом, то вам буде потрібно не тільки спортивний одяг, а й відповідні саме для цього виду спорту кросівки . Взуття для аеробіки та шейпінгу повинна відповідати певним вимогам - заняття в незручному взутті не принесуть вам користь.
Інструкція
1
Відмінним варіантом для фітнесу будуть високі кросівки , що забезпечують достатню фіксацію голеностопа. Можуть зустрічатися і середні по висоті, і низькі варіанти, але дозволяють уберегти голеностоп від травм. Підошва повинна бути тонкою і гнучкою, не обтяжувати взуття. Вибирайте взуття з повітряними подушками в області носка.
2
Якщо у вас проблемна стопа (наприклад, плоскостопість), необхідне взуття з супінатором. Для тих, у кого немає проблем зі стопами, можна взяти кросівки без супінатора - щоб звід стопи працював сам. Хороший варіант - кросівки , у яких підошва поділяється на дві частини - каблук і інша частина. Таке взуття добре фіксує ступню, легко гнеться, а каблук дає можливість здійснювати різноманітні рухи, наприклад, кружляння.
3
Зверніть увагу на верхню крайку п'ятки - вона повинна бути прошита на дві доріжки. Подивіться також на малюнок підошви, він повинен бути дрібним, а на носовій частині підошви повинна бути коло. Це ідеальний варіант взуття для занять фітнесом, де не рідкість вправи з обертанням навколо своєї осі.
4
Не купуйте кросівки , призначені для людей протилежної статі, це може нашкодити вашим ногам. Чоловіча та жіноча стопа відрізняються один від одного, і кросівки для фітнесу створюються з урахуванням анатомії.
5
Відправляйтеся за кросівками ввечері. Нога до кінця дня зазвичай набрякає, і якщо ви будете вибирати кросівки для фітнесу ввечері, то зможете уникнути покупки взуття, яка днем буде вам затісною. Не купуйте кросівки , в яких великий палець ноги впирається в носок, не залишаючи вільного простору. При заняттях фітнесом ви швидко втомитеся в такого тісного взуття.
6
Краще вибрати шнурівку не класичний типу, а петлеву - так менша ймовірність того, що ви перетяните ногу, тим самим перешкоджаючи нормальному кровообігу.
Зверніть увагу
Вибирайте взуття з підошвою, яка не залишає слідів на паркеті - для занять у закритих приміщеннях це важлива особливість.