Як вибрати об'єктив до Кенон.

Вибір об'єктива - річ не менш важлива, ніж вибір самого фотоапарата. У початківців фотографів просто розбігаються очі - аж надто великий вибір об'єктивів. Не губіться, а вибирайте саме те, що потрібно для задумок і ідей вашого фототворчості.
Інструкція
1
Багато фотоапарати вже продаються з так званими «китів» об'єктива ми. Цей бюджетний варіант цілком підійде для самих початківців. Адже різниця між «тушкою» і апаратом з об'єктивом в комплекті буде всього пару сотень рублів. Але коли з часом ви вийдете в своїй техніці на більш високий рівень, то скоріше за все, побажаєте змінити об'єктив на якийсь інший.
2
Між собою об'єктиви діляться на фіксовані і зуми, стандартні, телевізійні і ширококутні. Також діляться на светосильниє і несветосільние. Ну і, безсумнівно, відрізняються між собою вартістю - бувають бюджетні та професійні. Не варто гнатися за дорогою технікою, як правило, різниці між знімками бюджетного та професійного об'єктива помітити буде дуже складно.
3
Якщо ви хочете придбати пару об'єктивів на всі випадки життя, то вони повинні бути з різним фокусною відстанню, але бажано з фіксованим. Це не означає, що зуми погані, але професіонали роблять свій вибір на користь першого варіанту. Не буває поганих об'єктивів, просто для кожного моменту найкраще підходить якийсь один з них.
4
Для зйомки портрета крупним планом підберіть об'єктив з фокусною відстанню - 105 мм, для портретів по пояс - 70 -85 мм, в повний зріст - 50 мм. Кращими для пейзажної зйомки вважаються широкоугольники, хоча цілком красиву картину ви отримаєте за допомогою 50 мм.
5
Макрозйомка дозволить вам знімати різних комах, іншими словами ви зможете зняти щось дуже дрібне крупним планом. Для таких цілей краще вибирайте об'єктив з фокусною відстанню від 300 мм. Головне більше практики і працьовитості, і тоді з будь-яким одним об'єктивом ви зможете творити справжні шедеври.