Як просунути новий товар.

Будь товар потребує хорошої рекламі, а тільки що з'явився особливо. Як зробити, щоб новий бренд став популярним і впізнаваним, і попит на нього збільшувався з кожним днем?
Інструкція
1
Розробіть особливий іміджевий стиль оформлення товар а, придумайте привабливий унікальний слоган, який точно, ємко і коротко охарактеризує властивості продукту з найкращих сторін.
2
Опублікуйте рекламні оголошення про продаж вашого товар а в найбільш популярних газетах і журналах. Детальніше розпишіть всі достоїнства продукту, поясніть, чим він вигідно відрізняється від іншої подібної продукції.
3
Замовте в друкарні листівки і буклети з рекламою нового товар а. Їх можна роздавати на вулицях міста, в різних закладах, діяльність яких по своєму роду близька до вашого продукту. Наприклад, якщо ви просуваєте новий косметичний бренд, залишайте свої листівки в салонах краси, можна попросити фахівців салону допомогти вам; навчіть їх конкретним рекламним слоганам, наприклад: «Є чудовий косметичний засіб, що складається тільки з натуральних компонентів, призначене для догляду за шкірою саме вашого типу ...» і т.п.
4
Влаштовуйте відкриті презентації, ярмарки, продаж товар а на яких можна супроводжувати з безкоштовними консультаціями і роздачею рекламних листівок та буклетів.
5
Розсилайте безкоштовні зразки нового товар а фірмам, зацікавленим в його придбанні.
6
Використовуйте рухому рекламу (рекламні звернення, вміщені на зовнішній стороні і всередині транспортних засобів).
7
Користуйтеся різними розтяжками, плакатами, бегущими рядками, встановленими в місцях великих скупчень людей: на вокзалах, зупинках і т.п.
8
Застосовуйте аудіо-візуальні засоби реклами, такі як: телебачення, радіо і т.д.
9
Створіть рекламу нового товар а в інтернеті, відкрийте сайт, на якому можна розписати всі достоїнства вашої продукції, представити її фотографії.
10
Організовуйте різноманітні маркетингові акції, включають знижки на товар (сезонні, для пенсіонерів тощо), оголошуйте цікаві конкурси для покупців.