Як відновити жорсткий диск.

Як електромеханічні пристрої, жорсткі диски відносяться до розряду пристроїв з підвищеною можливістю відмови. Однак у випадку відмови не варто панікувати, іноді досить слідувати простим інструкціям, щоб привести диск «до тями».
Вам знадобиться
  • Програми для сканування жорсткого диска.
Інструкція
1
Встановіть у привід CD або DVD-диск з дистрибутивом для вінчестера від компанії-виробника. Він обов'язково входить в комплект будь-якого комп'ютера так само, як і диски для материнської плати і відеокарти.
2
При завантаженні операційної системи натисніть F8. Потім виберіть функцію "Завантаження з диска".
3
Запустіть програму сканування поверхні диска. В процесі роботи вона позначить всі биті сектори. Результатом роботи буде виключення неробочих ділянок жорсткого диска з процесу операційної системи.
4
Перезавантажте комп'ютер. Виберіть зі списку пропонованого - стандартне завантаження Windows і дочекайтеся її завантаження. Якщо операційна система не завантажується, необхідно встановити в привід інсталяційний диск Windows і здійснити перезавантаження.
5
Якщо не вдається за допомогою наявних програм від виробника жорсткого диска відновити його працездатність - необхідно звернутися в сервісний центр.
Зверніть увагу
Не намагайтеся розкрити герметичний корпус вінчестера. У нього підвищені вимоги до чистоти повітря. Пилинки в нього потраплять обов'язково, і такий накопичувач вийде з ладу протягом місяця або двох.
Корисна порада
Для здачі в ремонт необхідно звернутися в сервісний центр, вказаний у паспорті якості. У ньому також повинна бути вказана дата продажу та штамп торгової організації. Незаповнені паспорта не є підставою для гарантійного ремонту. Слід пам'ятати про це при покупці.