Як зшити пальто жіноче.

Давно закінчилося тепле літо. На зміну літнього гардеробу вже прийшов осінній. Непогано було б його оновити, ну наприклад, придбати красиве пальто . А може краще пошити пальто власними руками? Від цього ви отримаєте вдвічі більше користі: по-перше, пальто буде ексклюзивним (ні в якого такого немає), а по-друге, ви випробуєте відчуття самозадоволення (змогли адже самі пошити річ).
Вам знадобиться
 • - вимірювальна стрічка;
 • - журнали по шиттю;
 • - папір;
 • - персональний комп'ютер з доступом до глобальної мережі;
 • - принтер;
 • - тканина для пальто;
 • - ножиці;
 • - крейда;
 • - швейна машина;
 • - нитки;
 • - гудзики.
Інструкція
1
Знайдіть ту модель пальто , яка вам найбільше до душі. Це можна зробити декількома способами. По-перше, сьогодні продається чимало журналів по шиттю вже з готовими викрійками. Уважно ознайомтеся з представленими на сторінках друкованого видання моделями жіночого пальто : подумки уявіть себе в кожному з них. Так значно легше буде зробити вибір. А ще можна відвідати спеціалізовані сайти, присвячені шиттю і в'язанню. Закачайте на комп'ютер вподобану вам модель пальто і викрійку до нього: можливо, це буде не просто пальто , а пальто -пончо. Роздрукуйте на принтері викрійку.
2
Усі готові викрійки побудовані під певний розмір, тому переконайтеся в тому, що роздрукована викрійка або викрійка з журналу відповідає вашому розміру. Перевага пальто -пончо в тому, що навіть якщо його викрійка розрахована на 48 розмір, її можна використовувати і при пошитті пальто для володарки 46 розміру.
3
Виріжте викрійку по її контуру. Потім прикладіть деталі крою на розкладену тканину і обведіть контури полуспінкі і полуполочкі, даючи припуск три сантиметри з боку рукава. Крім того, зробіть припуск в 1,5 сантиметра по зрізах краю полички і горловині.
4
Виріжте викроєні деталі пальто -пончо. Потім виконайте стачку суцільнокроєних рукавів і з'єднайте зрізи обтачки рукавів зі зрізами цельнокроеной обтачки пончо (місцем подгибки цього пальто з боку рукавів).
5
Застрочити бокові шви деталей.
6
З виворітного боку пришийте обтачку горловини. Для цього спочатку виконайте підгонку цього елемента на 0,5 сантиметра і приметайте його вручну: в тому випадку якщо ця деталь «сяде» добре, пристрочите її.
7
Підверніть на півсантиметра обтачку низу рукава і цельнокроеной частини (всі операції виконуйте тільки з виворітного боку) і приметайте вручну.
8
Зробіть заготовки для трьох навісних петель: відкладіть на тканини прямокутники (0,5х25 см) і зшийте їх у вигляді Руликів. Після цього приметайте навісні петлі з лицьового боку в передбаченому по викрійці для цього місці.
9
Обстрочіте всі тимчасові, виконані вручну шви на швейній машині і пришити гудзики. Пальто-пончо готово.
Зверніть увагу
Перевірте правильність виконаної раскройки! Через неуважність і допущених помилок бажане пальто не вийде.
Корисна порада
При бажанні можна прикрасити пальто-пончо хутром, бахромою і іншими елементами декору.