Як зробити візу в Естонію.

Республіка Естонія приєдналася до шенгенської угоди в грудні 2007 року, тому процес отримання естонської візи нічим не відрізняється від процедури оформлення візи у фінському або бельгійському Посольстві. Істотна відмінність полягає лише в тому, що анкету необхідно заповнити в режимі онлайн.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт www.mfa.ee/visa, введіть адресу електронної пошти, виберіть мову. Також впишіть в спеціальне поле символи, зображені поруч, так система перевірить, що ваша анкета заповнена не роботом. Заповніть заяву в режимі он-лайн. На вашу поштову скриньку буде надіслано повідомлення про отримання даних і присвоєння вам реєстраційного номера. Роздрукуйте анкету в одному екземплярі. Поставте підпис у пункті 37.
2
Зробіть кольорову фотографію на світлому фоні. Розмір повинен складати 35 на 45 мм. Приклейте фото в спеціальне віконечко на анкеті.
3
Придбайте медичний страховий поліс. Поліси приймаються тільки в роздрукованому вигляді, не допускається заповнення бланка. Мінімальна страхова сума повинна становити не менше 30 00 євро (або 460 000 естонських крон), територія дію - всі країни Шенгенської угоди.
4
Забронюйте готель на весь період перебування в Естонії. Прикладіть ваучер готелю до пакету документів. Пам'ятайте, що резервація місця в готелі, зроблена через сайт www.booking.com, не береться до розгляду.
5
Придбайте авіа або залізничні квитки. Якщо ви їдете на автомобілі, для клопотання в отриманні візи вам необхідно надати в консульський відділ копію водійського посвідчення та технічного паспорта автомобіля. Зверніть увагу, що з 01.08.2011 необхідно забронювати час перетину кордону в електронній черзі. Це правило поширюється на подорожуючих на особистому транспорті.
6
Підготуйте документи, що свідчать про фінансову спроможність. Отримайте в бухгалтерії організації, де ви працюєте, довідку про заробітну плату. Або зробіть виписку з банківського рахунку.
7
Переконайтеся, що ваш закордонний паспорт буде діяти ще мінімум три місяці після закінчення поїздки, і в ньому є 2 чисті сторінки.
8
Запишіться на прийом в консульському відділі по телефону 495-737-36-47. Повідомте консулу ваш реєстраційний номер, принесіть всі документи з собою. Сплатіть візовий збір у розмірі 35 євро. При наявності всіх необхідних документів консульський відділ Посольства Естонії в Москві надає візу протягом 7-10 робочих днів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Uh62qmRCHyo