Як включити Саби.

Функція включення субтитрів мається на кожному сучасному програвачі відеозаписів для операційної системи Windows. Перегляд фільмів та серіалів з субтитрами дуже зручний для відеороликів, які не мають озвучення російською мовою, а також для вивчення інших іноземних мов.
Вам знадобиться
  • - програвач Windows Media Player.
Інструкція
1
Переконайтеся, що у вашому комп'ютері встановлена програма кодеків для відтворення різних медіафайлів. Якщо такої немає, скачайте програму DivX або K-Lite Codec Pack на ваш комп'ютер і встановіть підтримку якомога більшої кількості відео і аудіофайлів.
2
Відкрийте вашу відеозапис за допомогою програвача Windows Media Player. В меню виберіть завантаження субтитрів, якщо вони знаходяться в окремій від фільму директорії. За допомогою меню «Відтворення» (Play в англійській версії) знайдіть пункт «Субтитри» (subtitles) і відзначте його, після чого субтитри автоматично повинні з'явитися в нижньому вікні відтворення. Їхнє становище на екрані ви також можете налаштувати за допомогою конфігурації відтворення.
3
Якщо в меню не підсвічена дана кнопка, переконайтеся, що ваш файл з вашими субтитрами не є пошкодженим або недокачанних. Спробуйте також відкрити відеозапис за допомогою Media Player Calssic, яка йде в комплекті з K-lIte Codec Pack або за допомогою DivX Player.
4
Також дізнайтеся, чи пов'язано це з настройками вашої відеокарти, оскільки при певній конфігурації DirectX завантаження субтитрів у відео недоступна, але таке буває вкрай рідко, якщо настройки даної утиліти користувач зраджував вручну.
5
Якщо у вас не виходить відкрити субтитри до відеозапису, не обов'язково завантажувати її заново, просто скачайте окремо файл з субтитрами. На багатьох форумах, наприклад, на «Конопоіске» або «рутрекере» повно посилань на потрібні вам файли, багато з них містять навіть найкращий переклад, ніж буває при озвучці.
6
Зв'яжіть викачані субтитри з відеозаписом, найкраще помістіть їх після цього в одну папку і увімкніть його відтворення за допомогою програвача. Також зверніть увагу, що зустрічаються відео, містять титри, інтегровані в файл запису.
Зверніть увагу
Переконайтеся, що ви скачали відео разом з субтитрами, часто вони йдуть у вигляді окремого файлу.