Як зберегти в адресному рядку. Як зберегти в ажресной рядку адреси.

зберегти адреси вами веб-сторінки відбувається безпосередньо при знаходженні на ній і натиснення спеціального поєднання клавіш для додавання в меню закладок.
Інструкція
1
Якщо ви хочете зберегти URL в адресному рядку оглядача, скористайтеся спеціальним меню вкладок. Наприклад, перебуваючи на потрібній вам надалі сторінці в браузері Mozilla Firefox, скористайтеся натисканням сполучення клавіш Ctrl + D і в який з'явився невеликому вікні виберіть потрібні параметри.
2
Зверніть увагу, що меню закладок має власні настройки - ви можете розподіляти їх в папки за призначенням, користувачеві, датою і так далі. Список, що випадає збережених вами електронних сторінок зберігається у відповідному пункті меню зверху.
3
Для додавання адреси з рядка в меню закладок браузера Opera скористайтеся відповідною командою в меню оглядача. Тут все побудовано на тому ж принципі, що і в Mozilla Firefox. Те ж саме можна сказати про браузерах Internet Explorer і Google Chrome.
4
Для настройки панелі закладок браузера Apple Safari ознайомтеся спочатку з інтерфейсом програми, оскільки він досить незвичний для користувача, що звик до пристрою меню додатків для операційної системи Windows. Даний браузер містить меню швидкого доступу до закладок - ви можете просто перенести адресу сторінки на верхню панель закладок простим перетягуванням, також він підтримує пошук по історії з функцією попереднього перегляду відвіданих вами сторінок. Безпосередньо додавання адреси з рядка відбувається за допомогою поєднання Ctrl (Cmnd для Macintosh) і клавіші D.
5
Також зверніть особливу увагу, ви можете налаштувати стартову сторінку, прикріпивши до неї превью часто відвідуваних вами ресурсів або збережених в закладках веб-сторінок. Зробити це досить просто - натисніть в правому верхньому куті браузера настройку оглядача і, попередньо ознайомившись з основними настройками, виконайте зміни.
Зверніть увагу
Видалення браузера призведе до втрати посилань з меню закладок.