Як регулювати гучність.

Гучність на персональному комп'ютері часто підносить сюрпризи. В основному, це відбувається під час прослуховування музики через записи різної якості, також і сучасні фільми зі «скачущей» гучністю. У багатьох медіаплеєрах немає можливості швидко відрегулювати гучність звуку. Внаслідок цього часом доводиться регулювати гучність безпосередньо з системи.
Інструкція
1
При знаходженні при прослуховуванні в якомусь додатку його необхідно згорнути або можна просто викликати панель «Пуск» (наведенням на неї курсора мишки або натисканням клавіші клавіатури із зображенням логотипа Windows).
2
Підвести курсор до правої частини панелі «Пуск». Там повинен знаходитися значок гучності системи (у вигляді динаміка).
3
Кликнути один раз лівою кнопкою миші на даний значок.
4
Пересуванням з'явився ролика вгору або вниз відрегулювати гучність до потрібного рівня.
Зверніть увагу
Якщо в правій частині панелі «Пуск» немає значка гучності, то треба спробувати клікнути по стрілці, що відкриває приховані значки. Якщо регулювання гучності немає і в прихованих значках, то можна задати його відображення: 1) Відкрити Панель Управління (з папки Мій Комп'ютер або Меню «Пуск») 2) Там подвійним клацанням лівої кнопки миші відкрити вкладку Звуки і Аудіоустройства3) У вікні відкрити вкладку «Гучність» .4) У ній є два прапорці, один з яких - «Відображати значок на панелі завдань». Його і необхідно отметіть.5) Натиснути кнопку «Застосувати» і потім «ОК» Якщо в Панелі Управління всі складові вкладки «Гучність» неактивні, то необхідно встановити драйвери звукової карти. Вони повинні знаходитися на диску, який поставляється з комп'ютером.
Корисна порада
На сучасних клавіатурах і ноутбуках є спеціальні клавіші швидкого регулювання гучності. Щоб навчитися користуватися ними, необхідно прочитати інструкцію, оскільки у різних виробників ці клавіші розрізняються.