Як обрізати абрикос. обрізка абрикоса видеоурок.

Абрикос у молодому віком - інтенсивно росте дерево, яке при правильному догляді досить швидко вступає у фазу плодоношення. Тому важливо вчасно провести обрізку і щеплення дерева для досягнення високої врожайності.
Інструкція
1
Починайте формувати крону дерева з однорічного рослини. Найбільш сприятливий час для обрізки - весна. Краща форма крони абрикосового дерева без'ярусной. Основні 6-8 гілок повинні розташовуватися на відстані близько 40 см один від одного. Інший варіант - поліпшено-ярусна крона. Але тоді в першому ярусі має бути не більше двох гілок на відстані 10-20 см.
2
Обріжте однорічна дерево на висоті близько 90-100 см. Якщо у абрикосового дерева досить багато розгалужень, виберіть дві гілки, спрямовані уздовж ряду. Ображати їх на половину довжини. Інші гілки виріжте на кільце, тобто обріжте їх до кільцевого напливу, що знаходиться біля основи гілки біля стовбура.
3
Закладайте інші гілки поступово в наступні роки. Розгалуження другого ярусу повинні знаходитися з відстанню 35-40 см один від одного. Слідкуйте за зайвими гілками на основних гілках. У сільноветвящіхся сортів абрикосових дерев замикайте однорічні гілки довше 60 см на половину, а у слабоветвящіхся - на дві третини. Гілки довжиною від 40 до 60 см обрізайте на третину. Короткі гілки залишайте для вільного росту.
4
Не вкорочуйте гілки після того, як вони почали плодоносити. Однак продовжуйте періодично проріджувати крону, видаляти пошкоджені і сухі гілки. Здійснюйте річну чеканку (обрізку) пагонів у сільноветвящіхся дерев. Це необхідно для захисту абрикоса від заморозків.
5
Врахуйте, що побегообразованіе слабшає з віком абрикосового дерева. Тому проводите омолодження гілок для активізації ростових процесів, коли приріст почне зменшуватися до 10 см. Після цього проріджуйте в загущених областях з'являються пагони. Виділіть декілька молодих гілок для переведення їх на отримання врожаю і трохи укоротите їх. У наслідку проводите омолоджуючу обрізку абрикоса раз на 3-4 роки.
Використання програми 1С передбачає накопичення інформації про господарські операції, вироблених в рамках працюючого підприємства. З часом великі інформаційні бази починають заважати стандартному ходу виконання роботи.
Вам знадобиться
  • - програма 1С.
Інструкція
1
заархівуйте копію поточної робочої бази підприємства. Це робиться на випадок, коли після її обрізки програма починає працювати нестабільно. Також вам з яких-небудь причин може знадобитися звернення до старих даними, тому не забувайте робити резервні копії. Найкраще зберігайте їх на знімних накопичувачах.
2
Запустіть програму в монопольному режимі, якщо потрібно, встановіть прапорець у відповідному пункті меню. Знайдіть у меню програми 1С пункт «Сервіс», в ньому ви знайдете функцію згортки інформаційної бази. Далі, слідуючи вказівкам меню, виконайте необхідні операції з її скорочення.
3
Якщо після згортки бази даних програма 1С працює нестабільно, завантажте раніше заархівовану вами копію даних підприємства і викличте програміста. Чи не виконуйте згортку бази без створення копії самостійно, оскільки це може призвести до небажаних наслідків, цілком може бути, що вам потрібно повна переустановка програми зі створенням нової інформаційної бази, що займе набагато більше часу, ніж виклик фахівця.
4
Зареєструйтеся на спеціальних форумах для програмістів 1С для того, щоб своєчасно отримувати допомогу від більш досвідчених користувачів. Це стосується і випадків, коли на підприємстві відсутній спеціальний програміст по 1С, і ситуацій, коли ви самі є програмістом. Оскільки програма 1С є досить складною, ніколи не варто забувати про те, що необхідно вчасно поповнювати знання про неї з офіційних та альтернативних джерел. Також уважніше вивчайте оновлення версій програми, оскільки це досить важлива частина роботи з 1С.
5
Якщо вам здається, що у вас недостатньо знань для виконання роботи з програмою 1С, зверніть увагу на спеціальні курси підготовки фахівців даної області, зазвичай такі проводяться практично в кожному місті.
Корисна порада
Читайте більше літератури про програмування 1С.