Як солити рибу в розсолі. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Солона риба - улюблена закуска багатьох. Вона і апетит збуджує, і голод втамовує, і частково нейтралізує токсичний ефект алкоголю. Солона риба допомагає затримати рідину в організмі. А от як солити рибу в домашніх умовах, знають далеко не всі.
Вам знадобиться
    • для помірного засолу - 150 г солі на 1 кг риби;
    • для міцного посолу - 250-300 г солі на 1 кг риби.
Інструкція
1
Сухий посолНа дно дерев'яного ящика або корзини постеліть чисту мішковину або полотняну ганчірку. Покладіть підготовлену рибу щільними рядами, черевцем вгору, голови верхнього ряду до хвостів нижнього і пересипте сіллю. Після укладання закрийте рибу збитої з дерева кришкою, придавивши її важким каменем, потім приберіть на п'ять, максимум десять діб в прохолодне місце.
2
Мокрий посолВ що не окислюється посуд (бак, відро, бочку, каструлю) укладіть рибу шарами черевцем вгору і пересипте сіллю. Для додання рибі ніжного смаку, додайте в сіль столову ложку цукрового піску. Після укладання накрийте рибу гуртком, збитим з дощок або випиляним з цілісного шматка дерева - з липи або осики. Приберіть в льох або холодильник. Через 3- 8 діб (залежно від розміру риби) дістаньте її з розсолу і промийте проточною водою, потім обсушити на повітрі і покладіть у дерев'яний ящик.
3
Посол провіснойЖірную рибу підвісьте на поперечних прутах. Опустіть прути в соляний розчин таким чином, щоб вони не тиснули один на одного. Приберіть рибу в прохолодне місце. Через тиждень рибу можна вживати в їжу.
Зверніть увагу
Риба - швидкопсувний продукт і для засолу підходить тільки свіжа і ціла. Солити найкраще весняну та зимову рибу, тому що їх м'ясо жирніше.
Корисна порада
Дрібна риба готується від двох до трьох діб, середня - від п'яти до десяти діб, велика - від семи до десяти діб. Тривалість засолювання сазана і судака до 15 днів, а таких риб як лящ, жерех, щука до 12 днів, в не охолоджує місці тиждень. У процесі засолювання і в'ялення рибу необхідно захистити від мух. Для цього ємність з засолюють рибою накрийте марлею. Майте на увазі, що не потрошачи, засолюють тільки кільку, хамсу і сардини, а у ставриди дістають нутрощі і зябра, не розрізаючи їй черевця.