Як заправити картридж fx 0.

Картриджі лазерних принтерів виробництва компанії Canon заправляються практично за однаковою схемою, застосовної до друкуючих пристроїв в рамках модельного ряду.
Вам знадобиться
  • - плоска і хрестова викрутки;
  • - чорнило для перезаправлення.
Інструкція
1
Відкрийте ваш принтер і витягніть з нього картридж. Для його подальшої заправки вам потрібно розібрати його і виконати чистку контейнера і комплектуючих. Найкраще заздалегідь підготуйте застелену поверхню, тому як вам доведеться мати справу з дрібними деталями і шурупами.
2
Відкрутіть шурупи картриджа, що утримують його бічні кришки. Від'єднайте всі видимі вами елементи, не докладаючи особливих зусиль, особливо будьте уважні з барабаном і невеликими пружинками з боків. Поступово відкручуйте з'явилися в полі зору кріпильні елементи, поки не дійдете до контейнера.
3
Виконайте очистку складових частин картриджа від залишків тонера, оскільки в іншому випадку якість друку значно постраждає, а термін дії картриджа різко скоротиться. Використовуйте спеціальні безворсовиє серветки для очищення деталей від залишків порошку, також можете продути їх феном, але тільки включивши холодний потік повітря.
4
Заправте картридж тонером. Зверніть особливу увагу, що для кожної моделі існують відповідні чорнило. Засипте 50-60 грам тонера для стартового картриджа, який йде в комплектації друкувального пристрою, 70-80 грам для стандартного. Більша кількість порошку просто не має сенсу - він і при цих кількостях витрачається не весь.
5
Виконайте збірку картриджа в зворотному порядку. Приділіть особливу увагу установці пружини на кінцевому етапі, оскільки це досить-таки важка частина процесу. Зібраний картридж трохи потрясіть з боку в бік, щоб при цьому чорнило лягли в ньому рівномірно.
6
Помістіть картридж в ваш принтер, увімкніть його та роздрукуйте пробну сторінку. Якщо з'явилися смуги - спробуйте роздрукувати ще кілька, таке буває при неодноразовому використанні картриджа. Якщо смуги не пропали, значить картридж варто замінити на новий. Зазвичай це трапляється після 5-6 перезаправок.
Зверніть увагу
Не допускайте попадання тонера на обличчя або в дихальні шляхи, обов'язково мийте руки після перезаправлення картриджа.
Корисна порада
Ніколи не повністю не засинайте тонер в картридж.