Як синхронізувати китайський телефон з комп'ютером.

Процес синхронізації китайського підробленого телефону нічим не відрізняється від синхронізації звичайного мобільного пристрою, з тією лише різницею, що перед виконанням даної дії вам знадобиться провести кілька маніпуляцій з прошивкою телефону . Це необхідно для його подальшої стабільної роботи.
Вам знадобиться
  • - прошивальний кабель;
  • - програма прошивки.
Інструкція
1
Перепрошити ваш китайський телефон. Для цього скористайтеся спеціальним кабелем і програмою для вашої моделі. Цей пункт необхідний тому як стандартне програмне забезпечення китайських мобільних пристроїв працює нестабільно. Найкраще використовуйте офіційну програму прошивки, з нею у вас буде виникати менше проблем при синхронізації і обміні даними.
2
Якщо ви ніколи раніше не перепрошивати китайські телефони або не можете знайти кабель для перепрошивки (ні в якому разі не плутайте з USB), віднесіть ваш мобільний пристрій в спеціальний сервісний центр, де за вас всі потрібні дії виконають його працівники. Це ще зручно тому як відповідальність за виникнувшими надалі неполадки лягає на них при наявності у вас документів, що підтверджують перепрошивку.
3
Незважаючи на безліч інструкцій в інтернеті не вірте тому, що перепрошити «сірий» телефон так просто - для кожної моделі завжди виявляться свої нюанси, не помітивши які можна просто пошкодити пристрій. До того ж для них вкрай важко знайти спеціальний перепрошівочний кабель. Природно, його можна зробити самому при наявності близько полудня вільного часу і величезного терпіння, але якщо ви допустите найменшу помилку при вимірі напруги, ви можете просто втратити вашого телефону в гіршому випадку, в кращому - вам доведеться замінити акумулятор .
4
Після перепрошивки скачайте оригінальний диск з програмним забезпеченням, відповідний вашої моделі телефону . Краще всього не користуйтеся тим, що йде в комплектації мобільного пристрою. Встановіть програму на ваш комп'ютер, підключіть телефон за допомогою USB-кабелю або Bluetooth-з'єднання і виберіть режим синхронізації. Під час даного процесу не від'єднуйте телефон від комп'ютера.
Корисна порада
Купуйте фірмові телефони.