Як малювати очі кішки. малювати котяче око.

Це красиве і граціозна тварина має і красивий погляд. Як його передати за допомогою олівця так, щоб було, дійсно, схоже? Будь-який малюнок малюється в кілька етапів, спочатку накидайте ескіз, потім опрацювати його, уточнюючи деталі.
Інструкція
1
Накресліть лінію очей, вона у кішок знаходиться посередині морди. Її слід розділити рисками так, щоб розмір (ширина) очей і простір між очима були рівні. Злегка олівцем намітьте лінії, що окреслюють очей. Вони повинні бути зверху і знизу, обмежуючи його висоту, і з боків очі. Причому лінія, що обмежує очей з боку носа, злегка скошується і рухається до носа.
2
В межах дотичних ліній намалюйте коло. По похилій лінії виведіть внутрішній куточок ока, спускаючи його вниз, на рівень краю ока. Верхню повіку намалюйте нижче верхньої дотичній. Для цього проведіть дугу приблизно на чверть кола, як би опускаючи повіку. Тоді око не буде витріщеними від подиву. Але очі у кішок можуть бути і круглими, і з дуже хижим, косим розрізом, в останньому випадку і нижню повіку малюється піднесеним. Чітко прокреслите контури очей.
3
Намалюйте зіницю. У кішок він змінює свій розмір залежно від освітлення, так само як у людей. Тому ви також можете намалювати його або круглим (у сутінках), або тонким, щілиноподібні (при яскравому світлі). Райдужка у кішок займає практично весь очей, білок майже не видно, хіба що зрідка, коли очі кішки широко розкриті.
4
Тепер зробіть очі об'ємними за допомогою відблисків світла і тіней. Відзначаючи відблиски світла на очах, орієнтуйтеся на місцезнаходження джерела світла і його якість. Тобто лампа дасть точковий відблиск (намалюйте його у вигляді кружечка), а вікно - може дати широкий відблиск, квадратний або серповидний. Намалюйте невелику тінь під верхнім століттям - все-таки воно не плоске і відкидає тінь на очне яблуко, а також затіните очне яблуко у нижнього століття, злегка, тонкою смужкою. Заштрихуйте райдужку, залишаючи відблиск світла. У внутрішньому куті залишається світлим і третє віко. Зовнішній кут ока продовжите короткою стрілочкою у напрямку до краю голови.
5
Штрихами навколо очей намалюйте шерсть, на верхньому столітті напрям ворсу - вгору і назовні, а на нижньому, відповідно, вниз і назовні.