Як обнулити canon mp190. Як відключити картридж в canon mp190.

Обнулення чіпсета картриджа - це видалення з його пам'яті даних про рівень наповненості чорнилом. Проблема полягає в тому, що картридж запрограмований на одноразове вживання, незважаючи на те, що використовувати його можна кілька разів.
Вам знадобиться
  • - програматор для обнулення canon mp190.
Інструкція
1
Придбайте спеціальний пристрій для обнулення чіпів картриджів Canon, вони називаються программаторами і продаються в магазинах товарів, обслуговуючих копіювальні пристрої, а також комп'ютерних магазинах і в місцях продажу радіотехніки. Також його можна замовити в магазині «Байярд», якщо такий є у вашому місті.
2
Зверніть увагу, що це нескладний пристрій можна зібрати самому, маючи навички програмування і схемотехніки, проте, якщо у вашому оточенні немає знаючої людини, який допоміг би вам, не ризикуйте, якщо не хочете зіпсувати ваш картридж.
3
Уважно ознайомтеся з інструкцією програматора - якщо ви не маєте навичок впевненого користувача персональним комп'ютером і копіювальною технікою, довірте обнуління картриджа Canon професіоналам сервісних центрів.
4
Якщо ви впевнені в своїх силах - суворо дотримуйтесь інструкції і дотримуйте послідовність дій. При подальшій заправці зверніть увагу, що найкраще не заповнювати картридж повністю.
5
Зверніться до фахівців сервісних або копіювальних центрів за послугою обнулення чіпсета картриджа. Це досить недорога процедура, враховуючи багаторазовість використання комплектуючого. Також дуже зручний варіант заміна чіпа, це особливо зручно, якщо у вас в принтері використовується стартовий набір картриджів, який йде в комплекті з друкуючим пристроєм. Найчастіше в деяких нових моделях чіпсети не піддаються обнулінню, і даний варіант є виходом у такій ситуації.
6
Чи не перезаправлять картридж принтера більше 5 раз, якщо очікуєте високої якості друку, особливо це відноситься до струменевих моделям пристроїв. Періодично виконуйте чистку картриджа від залишків чорнила, однак будьте гранично акуратні при розбиранні. Не користуйтеся неякісними комплектуючими та витратними матеріалами, це псує пристрій.
Корисна порада
Не користуйтесь перезаправленного картриджами, поки не закінчиться термін гарантії на ваше друкувальний пристрій.