Як налаштувати сервер стим.

Виконання настройки сервера Steam може знадобитися для можливості зміни параметрів гри і зручності користувача. Пропоновані настройки призначені для гри Counter Strike, але можуть бути використані і для інших ігор.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для здійснення процедури настройки сервера Steam.
2
Введіть значення cmd у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання запуску інструменту "Командний рядок".
3
Використовуйте наступні значення перемикачів запуску для настройки обраних параметрів: - autoupdate - Щоб оновити сервера при виході оновлень; - Console - для запуску сервера в консольному режимі (без GUI); - Game - для визначення бажаної гри; - Ip - для визначення IP сервера при множинності вибору; - Port - для визначення порту з'єднання (порт 27015 буде використаний за замовчуванням, якщо порт не вказаний); - + Maxplayers - для визначення максимальної кількості гравців, що допускаються на сервер; - + map - для визначення початкової карти.
4
Введіть наступні значення для настройки server.cfg: - hostname "yourhostname" - для відображення "yourhostname" як імені сервера , в оглядачі серверів гравців; - rcon_password "пароль" - пароль аутентифікації для зміни конфігурації сервера з обліковим записом клієнта; - Sv_aim # - установка авто-націлювання для гравців, де # = 1 для "включено" і = 0 для "вимкнено" - sv_cheats # - для установки настройки читов для одного гравця, де # = 1 для "включено" і = 0 для "відключено"; - sv_contact "admin@yourdomain.com" - для визначення адміністративного контактної адреси електронної пошти; - sv_maxrate # - для визначення максимальної швидкості передачі бітів в секунду; - sv_region # - для визначення регіону, указуваного сервером як місце знаходження, де # = - -1 - весь світ; - 0 - Східний берег США; - 1 - Західний берег США; - 2 - Південна Америка; - 3 - Європа; - 4 - Азія; - 5 - Австралія; - 6 - Близький Схід; - 7 - Африка.
5
Вкажіть наступні CVARи для контролю управління ресурсами: - sv_allowdownload # - вкажіть значення 1 для завантаження даних на клієнті і значення 0 для відключення завантаження; - sv_allowupload # - вкажіть значення 1 для дозволу завантаження користувацьких спреїв на сервер і значення 0 для відключення заборони; - hpk_maxsize # - для обмеження розміру файлу завантажень спреїв. Значення 0 скасовує обмеження; - sv_downloadurl - для дозволу використання іншого сервера для завантаження даних; - Sv_filetransfercompression # - значення 1 включає компресію файлів, значення 0 - скасовує; - sv_send_logos # - значення 1 дозволяє відправку користувальницьких спреїв значення 0 - забороняє.