Як прати носові хустки. носові хустки чоловічі Як зшити.

Прання використаних за призначенням носових хусток може виявитися малоприємним заняттям. Однак стираються ці предмети гігієни відносно легко. Основне завдання полягає в тому, щоб плями і забруднення були повністю вилучені з тканини, хустка була продезінфікований і знову знайшов свіжий і охайний вигляд для подальшого його використання.
Вам знадобиться
  • - мило,
  • - сіль,
  • - пральний порошок,
  • - відбілювач,
  • - плямовивідник.
Інструкція
1
Стирайте хустки вручну. Найбільш ефективний спосіб позбутися від мікробів - руками потерти їх з милом до утворення густої піни, потім промити під великою кількістю води. Якщо хусточки занадто брудні, попередньо замочіть їх в мильному розчині з додаванням порошку або в солоній воді, розвівши 3 ст.л. крупної солі на літр теплої води. Залиште на 40-60 хвилин, потім періть як звичайно.
2
Хустки можна прати в машинці. Однак не перевантажуйте машинку білизною при їх пранні. Поклавши носовичок в барабан з неповним завантаженням білизни, ви уникнете неприємних сюрпризів на улюбленому джемпері або халаті. Як при пранні вручну, так і в пральній машині використовуйте гарячу воду, щоб ефективно очистити і стерилізувати тканину.
3
Обробіть хустки плямовивідником, залиште хімічний засіб на тканини на 10-20 хвилин. Хусточки повинні бути змочені водою, перш ніж ви заллєте їх сильнодіючої хімією, інакше аксесуар можна безповоротно зіпсувати.
4
Відбілити хустку хлорсодержащим засобом не тільки для усунення неприємних плям, але і щоб позбавити їх від бактерій і вірусів. Додайте від 0,5 до 1 склянки відбілювача на повне завантаження білого білизни, що включає носові хустки . Щоб замочити носові хустки , використовуйте 1/4 чашки відбілювача на 5 літрів води.
5
Прокип'ятіть носові хустки . Якщо у вас немає необхідності вибілювати хустки , але при цьому ви бажаєте їх продезінфікувати, помістіть їх в каструлю з киплячою водою. Потім відразу зніміть її з вогню і дайте воді охолонути. Після цього дістаньте хустки і киньте їх для звичайної прання в машинку.
Корисна порада
Придбайте принаймні 10 штук носових хусток. Вам доведеться відправляти в прання свою хустку щоразу, коли він хоч трохи забрудниться. І, відповідно, брати чисту заміну. Наявність завжди свіжого хусточки в кишені - показник охайного людини. Візьміть за правило: ваш хустку ніколи не повинен залишати відчуття вологості, коли ви опускаєте руку в кишеню, щоб дістати його. Для цього, якщо знадобитися, хоч щогодини міняйте свою хустку, щоб не заразитися від нього власними вірусами повторно.