Як оформити титульну сторінку реферату.

Оформлення будь-якої наукової роботи оцінюється також пильно, як і її наповнення. Щоб вчителі і викладачі не знижували позначку за незначну помарку в оформленні титульного аркуша, до підготовки першої сторінки свого наукового доробку потрібно підійти з усією відповідальністю.
Вам знадобиться
  • - шрифт, вказаний у вимогах навчального чи наукового закладу
  • - повне найменування навчального чи наукового закладу
  • - формулювання: ПІБ викладача, тип роботи, назви теми, назви кафедри (для студентів)
Інструкція
1
Візьміть шаблон оформлення наукової роботи в установі. Слід пам'ятати, що кожен навчальний заклад самостійно встановлює вимоги до оформлення робіт. Таким чином, слід з'ясувати затверджений шрифт і його розмір, що застосовується для оформлення титульного аркуша. Можливо, для виділення назви роботи допускається використання напівжирного шрифту більшого розміру. Також з числа вимог може зустрічатися: величина відступу, форматування окремих колонок та ін.
2
Уточніть, який стиль оформлення допустимо при подачі роботи. Класичне оформлення, подразумевающее чорний шрифт стандартним шрифтом характерний для робіт СУЗов, ВУЗів, наукових праць і т.д. Між тим, до робіт школярів молодших класів нерідко пред'являються зовсім інші вимоги, що дозволяють оформляти титульні листи ілюстраціями і графічними елементами. Часом юним вченим роблять суттєві поблажки при оцінці роботи в тому випадку, якщо школяр підійшов до оформлення титульного аркуша з творчої сторони.
3
Відкрийте текстовий редактор і встановіть форматування аркуша згідно пропонованим вимогам. Встановіть відступ від лівого і правого країв. Варто відзначити, що ряд робіт вимагають оформлення в альбомному форматі. Найчастіше це властиво графічним роботам або рефератам для школярів.
4
Введіть такі дані: повна назва навчального закладу, тип наукової роботи, тему наукової роботи, назва кафедри, назва дисципліни, ПІБ викладача, ПІБ виконавця, місто і рік. Приділяйте особливу увагу всі великі літери в назвах. Якщо вам важко у написанні назви навчального закладу або прізвища викладача, то цю інформацію без зусиль можна уточнити на офіційному сайті або в документах (договір на надання послуг, студентський квиток і ін.)
5
Відформатуйте інформацію згідно відомим вимогам. Як сказано вище, загальноприйнятих норм оформлення наукових робіт не існує, проте деякі загальні правила дотримуються практично всіма навчальними закладами. Так, назва закладу прописується вгорі сторінки і Центр. Назва роботи ставиться по центру сторінки. Колонка з даними перевіряючого і виконавця форматується по правому краю, а рік і місто Центру з кінця аркуша.