Як розробити web-сайт. Як розробити свій сайт.

Не мати сьогодні свого особистого куточка в величезної мережі інтернет попросту незручно, а в деяких ситуаціях і зовсім неосвічене. Якщо ви розвиваєте свій бізнес, то власний сайт допоможе вам знайти клієнтів, партнерів і просто однодумців. Навіть якщо ви далекі від бізнесу, то про створення особистого блогу хоч раз, та замислювався кожен. Але, на жаль, такі думки швидко зникають, як тільки люди знайомляться з розцінками на послуги веб-студій, а адже розробити свій сайт може будь-хто.
Вам знадобиться
  • Продуктивний комп'ютер, надійний доступ в мережу, деяка сума грошей, які підуть на оплату хостингу та домену (залежить від ваших потреб і цілей).
Інструкція
1
Скачайте і інсталюйте на свій ПК локальний сервер. Самий популярний і зручний на сьогодні - Denwer. Завантажити його можна тільки по персональної посиланню з офіційного сайт а, тому можете не остерігатися вірусів.
2
Виберіть систему управління контентом (CMS), яка найбільш задовольняє вашим вимогам. Найвідоміші і найбільш застосовувані серед широкого користувача - Joomla і Wordpress. Перша система досить складна приконфігуруванні та налаштування, більш функціональна і має більш широкий спектр застосування, ніж необхідний простому користувачеві. Друга ж система ідеально підходить для створення як особистих блогів і сайт ов-візиток, так і новинних і корпоративних сайт ів.
3
Вивчіть всю документацію, тематичні блоги і відеокурси по вибраній вами системі управління контентом. За допомогою отриманих знань ви зможе встановлювати сайт на сервер, модернізувати його, встановлювати плагіни і т.д.
4
Купіть хостинг і доменне ім'я. Домени .ru продаються в ціновому діапазоні від 90 до 400 р. залежно від кількості символів і значущості. Якщо ви хочете створити пристойний сайт , то не варто використовувати безкоштовні домени третього рівня, це відлякує відвідувачів і говорить про несерйозності сайт а (бувають винятки, але до нових сайт ам відношення саме таке). Хостинг купуйте в залежності від того, яке дисковий простір вам потрібно і скільки сайт ов ви плануєте на ньому утримувати. Слідкуйте за тим, щоб хостинг підтримував PHP і MySQL.
5
Перенесіть дистрибутив вашого сайт а на хостинг, протестуйте у всіх популярних браузерах і приступайте до його оформлення та наповненню якісним і цікавим контентом.
Зверніть увагу
Не займайтеся плагіатом чужих статей, інакше ваш сайт дуже скоро потрапить під бан пошукових систем і ви позбудетеся левової частки своїх відвідувачів.
Корисна порада
Не варто створювати сміттєві ресурси, такі як порно-сайти, інтернет-казино, партнерські сайт інтернет-пірамід і т.д. Всі ці ніші вже давно зайняті і новачкам в них робити нічого, ви тільки засмічуючи своїм «творінням» і без того брудний рунет.