Чому мерзнуть ноги.

Напевно, м ногие з вас замислювалися про таку проблему, як постійно мерзнуть ноги, навіть в теплу пору року. Часте відчуття холоду в ногах здатне зіпсувати настрій і відчуття комфорту і гармонії. А, як відомо, настільки неприємне явище може свідчити про серйозні порушення всередині вашого організму. Постарайтеся з'ясувати причину - чому мерзнуть ноги, і як цього уникнути.
Інструкція
1
Отже, чому ж ноги так часто піддаються переохолодженню, і при цьому практично не відступає почуття зябкости? Відчуття холоду в ступнях в чому обумовлено їх анатомічною будовою: мінімальна жировий прошарок, досить скромна м'язова маса, плюс до всього цього додайте надлишкову пітливість - і ви отримаєте першу відповідь на ваш поставлене запитання.
2
Не варто думати, що жінки скаржаться на холод в ногах лише через свої капризів. Вся справа в особливостях, зумовлених природою для кожної жінки. Так як жінці дано виношувати всередині себе дитину, організм різко реагує на холод відтоком крові від поверхні шкіри і припливом до внутрішніх органів. Це потрібно для того, щоб зберегти тепло саме всередині. До того ж, м ногие дами люблять одягатися не по погоді - на легкий одяг і незручне взуття організм реагує неприємними відчуттями, вимагаючи утеплити мерзнуть ділянки.
3
Підвищений або знижений кров'яний тиск може стати наступною причиною, від якої постійно мерзнуть ноги. При зниженому тиску кров дуже мляво пробирається по судинах, при підвищеному - вона також пробирається по судинах з великим утрудненням. В результаті цього до нижніх кінцівок доходить лише невелика її частина, якої недостатньо для того, щоб зігрівати стопи.
4
Внаслідок варикозного розширення вен, крім неприємних зірочок на шкірі, нерідко виникають відчуття похолодання в нижніх кінцівках. До появи мерзлоти може привести недостатність кровообігу: вегето-судинна дистонія і порушення роботи серця. З такими розладами людина погано переносить фізичні навантаження, можливі набряки стоп і поява задишки під час ходьби по сходах.
5
Часта мерзлякуватість стоп може бути симптомом вегетативних порушень, які характерні при зниженні функції щитовидної залози або при наявності цукрового діабету. Наступна причина мерзлоти нижніх кінцівок - хронічне захворювання судин з ураженням артерій ніг (ендартеріїт). Внаслідок цієї хвороби просвіти судин знижуються настільки, що можуть закупоритися повністю, відповідно, кров не поступатиме до кінцівок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-pKz4TZVHI4