Як зробити з паперу нарциси.

Квіти дарують гарний настрій і радість. Зроблені з паперу нарциси виходять не гірше справжніх. Ними можна прикрасити не тільки інтер'єр, але і піднести в подарунок близьким і друзям.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - дріт;
  • - ваза.
Інструкція
1
Візьміть два квадратних аркуша білого паперу зі стороною 6 см. По центру усіх боків зробіть надрізи глибиною 2,5 см.
2
Сформуйте пелюстки нарциса. Для цього на олівець або тонкий пензлик накрутите протилежні пелюстки. Подібним чином поступите з другим квадратом.
3
Зробіть ще одну таку саму заготовку. Склейте їх посередині один з одним. Пелюстки розгорніть в шаховому порядку. Зігніть їх і розправте вершинку. Нижню частину пелюстки загніть всередину. Для одного нарциса необхідно шість пелюсток.
4
Візьміть гофрований папір жовтого кольору, щоб зробити середину квітки. Виріжте ножицями коло діаметром 5 см.
5
У центр кола поставте олівець і обжимають навколо нього паперову заготовку. Отриманий ковпачок приклейте в центр нарциса.
6
Зробіть стебло квітки. Для цього візьміть шматочок дроту довжиною 20 см. Обмотайте її смужкою паперу зеленого кольору, яку промажьте клеєм. Відступите від краю 6 см і зробіть потовщення. Виріжте листочок із смужки паперу і приклейте його нижче потовщення на стеблинці
7
В середині квітки шилом зробіть отвір. Вставте дріт і загніть кінчик. Згинайте стебло в 1 см від квітки. Нарциси завжди дивляться вниз і убік.
8
Багато видів нарцисів по краю пофарбовані більш яскраво. Для отримання даного ефекту, подкрасьте акуратно пензликом пелюстки потрібним кольором. Попередньо потренуйтеся на будь-якому аркуші паперу .
9
Для виготовлення красивого букета, зробіть необхідну кількість заготовок. Щоб вийшла композиція, поставте готові нарциси в прозору подовжену вазочку.
10
Попередньо вазу заповніть дрібними декоративними камінчиками, які можна придбати в магазині. Доповніть букет кількома листками.
11
Для цього склейте між собою два аркуші зеленого кольору, але різних відтінків. Після висихання, наріжте довгі трикутники. Товстим кінцем приклейте до стебла. Нарциси готові.