Як оцінити золото.

Золото - найважливіший елемент світової фінансової системи, тому що цей метал має багато сфер технічного застосування, а запаси його на Землі невеликі. Тому покупка золотих виробів - це надійна інвестиція ваших коштів. Однак слід розуміти, що ювелірне золото є сплавом металів, його основні компоненти срібло, золото, мідь. Проба золота позначає процентний вміст цього дорогоцінного металу в сплаві. Якщо ви вирішили оцінити золото, скористайтеся деякими порадами.
Інструкція
1
Самостійно оцінити золото складно, тому для точної оцінки вартості золотої прикраси зверніться в спеціалізований заклад чи ломбард - вид кредитної організації, яка видає позики під заставу майна, у тому числі прикрас. Тут ви отримаєте усну консультацію або за бажанням письмовий висновок з фотографіями. Точна оцінка можлива за наявності обладнання для діагностики золотих виробів, тому цей шлях найбільш прийнятний.
2
Якщо ви вирішили самостійно дати оцінку своєму золотому прикрасі, подивіться на пробу. У Росії для ювелірного золота встановлені проби 375, 500, 583, 585, 750 і 958. Наявність в сплаві, наприклад, 75% золота відповідає 750 пробі. Чим вище проба на вашому золотом виробі, тим воно цінніше. Фабричне клеймо на внутрішній стороні виробу вказує на виробника, дату виробництва і, звичайно, пробу. Цінність вироби також залежить від його ваги. Чим більше вага виробу, тим більше змісту в ньому золота, а значить тим воно цінніше.
3
Скористайтеся радою фахівців для оцінки золотого кільця. Киньте його на рівну гладку поверхню з висоти 10-15 см. Якщо кільце після зіткнення з поверхнею підстрибне з мелодійним дзвоном, значить це виріб високої якості. Якщо, відповідно, впаде приглушено, значить містить шов від пайки і представляє меншу вартість.
4
Золото буває різних кольорів: жовте, біле, рожеве і навіть чорне. Це залежить від додавання в ювелірний сплав деяких елементів. Пам'ятайте, що проба золота не впливає на його колір, а значить і цінність його не залежить від кольору. Найбільш популярним в останні роки стало біле золото - ювелірний сплав з додаванням паладію. Вироби з такого сплаву вважаються знаком престижу і позначають належність до вищого класу прикрас.
5
У випадку якщо ви власник золотих злитків, придбаних у банку, для оцінки їх необхідно також звертатися до оцінювачів, які ретельно оцінять стан злитка.
6
При оцінці золотої монети враховуйте нумізматичну цінність монети. В цьому вам допоможуть консультації фахівців-нумізматів.
Щоб намалювати золото , недостатньо просто підібрати відповідний відтінок медово-жовтого. В гладкому металі відображаються навколишні предмети, а до основного кольору домішуються додаткові рефлекси. Ці особливості треба враховувати, щоб золота річ на малюнку була пізнавана.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - фарби.
Інструкція
1
Покладіть аркуш паперу горизонтально. Тонким світлим контуром приблизно позначте обриси кільця. Це потрібно для того, щоб визначити розмір об'єкта. Він не повинен «прилипати» до країв листа.
2
Намалюйте осі для побудови форми кільця. Для цього потрібно намалювати три еліпса. Проведіть горизонтальну вісь для того, який стосується поверхні столу. Ця лінія повинна бути відхилена від центральної горизонтальної осі вгору приблизно на 30 °. Вертикальна вісь складатиме? від довжини горизонтальної. Намалюйте еліпс, що стосується решт побудованих відрізків.
3
Другий еліпс знаходиться на рівні самої опуклою частини кільця. Він повинен бути трохи ширше і довше попередньої окружності. Третій еліпс - верхня грань кільця. Довжина осей для нього дорівнює тим, що стикаються з поверхнею столу. Однак цей еліпс зміщений вправо вверх по відношенню до нижнього. Зітріть допоміжні лінії і починайте працювати кольором.
4
Визначте, де знаходяться відблиски. Це ті ділянки золота, які висвітлені настільки сильно, що виглядають білими. Їх можна спостерігати на верхньому ребрі кільця - у вигляді смужки зліва і плями справа. Також відблиск є на передній грані - це маленький вузький овал, і на внутрішній грані. Запам'ятайте розташування відблисків і не зафарбовуйте їх.
5
Знайдіть найсвітліший відтінок на поверхні металу. Це лимонно-жовтий навколо відблиску в центрі кільця. Змішайте такий колір в палітрі і нанесіть його на всю зовнішню сторону кільця.
6
Поступово вводите рефлекси. Блакитний колір тканини змішується з медовим золотим і в результаті дає відтінок зеленого. Нанесіть його широкими мазками в правій частині кільця і тонкою смужкою біля основи в лівій частині. В центрі під відблиском додайте смугу синьо-коричневого, майже чорного. З боків від нього - два витягнутих помаранчевих рефлексу.
7
Внутрішню поверхню прикраси заповніть сумішшю синього, зеленого і коричневого. Область рядом з відблиском позначте світло-блакитними плямами.
8
За допомогою тонкого пензлика прорисуйте візерунок на поверхні кільця. На опуклих частинах використовуйте жовтий і оранжевий кольори, в поглибленнях - темно-коричневий.