Як переробити макулатуру.

макулатури є паперові відходи, що не представляють історичної цінності, які застосовуються як вторсировини для виготовлення паперу та картону. Використання макулатури заощаджує первинну сировину. Зберігаються великі масиви лісу, що екологічно дуже виграшно. Папір та картон з переробленої макулатури є екологічно безпечними, оскільки в них відсутні шкідливі речовини.
Вам знадобиться
  • - макулатура;
  • - вода;
  • - Гідророзбивачі;
  • - вібросортіровка;
  • - циклон;
  • - ентіштіпери;
  • - сортування;
  • - вихрові конічні очищувачі.
Інструкція
1
Переробку макулатури по «мокрою технології» здійснюйте в кілька етапів. На першому етапі в Гідророзбивачі зробіть розпуск макулатури. Він полягає в наступному: папір та картон у водному середовищі размельчаются і через вбудоване сито з отворами? 10-12 мм поділяються на волокна.
2
На наступному етапі очистіть макулатуру від легких і важких домішок. До легких домішок відносяться шматочки макулатури, полімерні плівки, а до важких - пісок, скріпки, скло і т.п. Від першого типу домішок позбудьтеся за допомогою вібросортіровкі. Тут макулатурна маса проходить крізь сито і доставляється для подальшої перегрупування. Важкі домішки видаліть в очисники макулатури - циклонах. У грязесборніков важкі домішки опускаються вниз і періодично видаляються. У всіх очисних пристроях повинна подаватися вода, щоб зберегти макулатурну масу.
3
Після очищення макулатурної маси від домішок приступайте до стадії дороспуск. Дороспуск здійснюйте на ентіштіперах - спеціальному обладнанні типу дискових або конічних млинів, а також на сортуваннях тиску з щілинними або круглими отворами, відцентрових сортуваннях. У ентіштіперах є спеціальна розмелюють гарнітура з зазором в 0,5-2 мм. Турбулентні пульсації, а також тертя макулатурної маси сприяють розділенню частин макулатури і Клоков волокон на окремі волокна. У корпусі відцентрової сортування розташовується циліндричний сито, в якому знаходиться лопастной ротор. Макулатурна несортоване маса, потрапляючи в центральну частину сортування, лопатями ротора направляється на внутрішню поверхню сита. Волокна, що пройшли через сито, йдуть далі на переробку. Неразволокненние жмутки волокон з домішками транспортуються вперед для видалення їх через патрубок. В залежності від призначення і конструкції сортування працюють при низької, середньої і високої концентрації макулатурної маси, що складає 0,2-1,5%, 2-3% і 4-5% відповідно.
4
І, нарешті, перейдіть до остаточного очищення макулатурної маси. Для цього використовуйте вихрові конічні очищувачі. Макулатурна маса проходить тут три щаблі. Для ефективного очищення оптимальна концентрація маси становить 0,5%.
Підходять для переробки абсолютно всі споживчі відходи. Однак далеко не всі з них переробляються, зважаючи на дорожнечу обладнання для переробки або інших факторів. Однак переробити папір можна і в домашніх умовах. Отже, розберемося як переробляти папір в горбкуваті прокладки для яєць.
Інструкція
1
Розділіть свою макулатуру на групи, враховуючи вид продукції (картон це чи папір), склад (з деревини або целюлози), колір (світла, темна, біла і т.д.), швидкість розчинення у воді та ін. Для виготовлення коробки для яєць підійдуть непотрібні газети.
2
Приступіть до розпуску паперу, поклавши її в спеціальний розчин. Для цього необхідно взяти воду, в яку потрібно додати спеціальний 6% -ий гідроразбавітель. Під впливом цих матеріалів папір повністю подрібнюється і поділяється на волокна.
3
Процідіть отриману масу через сито, щоб залишки води не заважали подальшому процесу переробки. При цьому проціджувати паперову масу слід в два етапи - спочатку через велике сито, а потім через дрібне.
4
Очистіть отриману масу від шматочків деревини та інших речовин. Приготуйте розчин з воску, парафіну і клею в рівних пропорціях. Додайте в теплу масу проціджені волокна паперу, потім ретельно перемішайте отриману масу.
5
Візьміть пластикові поглиблення для яєць. Такі поглиблення можна придбати в господарському магазині або просто зняти з холодильника. Обробіть форму соняшниковою олією з тієї сторони, яка ставиться на стіл, тобто форма повинна стояти яєчними заглибленнями донизу. При цьому слід нанести масло на ватний тампон і просто промазати форму.
6
Залийте отриману масу на форму і поставте в прохолодне місце на 30 хвилин. Після цього відокремте застиглу форму від тієї, яку взяли в допомогу. Яєчний лоток готовий - можете сміливо викладати яйця в нього або роздавати подібний витвір своїм друзям і родичам. Такий виріб особливо стане в нагоді людям, розводящим курей і гусей.Вніманіе! За бажанням можна додати в отриману для застигання масу харчовий барвник, щоб додати лотка певний колір.