Як підписати одяг.

Вирішили відправити своє чадо в літній табір або він вперше йде в дитячий сад? Тоді саме час про такій важливій справі - підписати всі дитячі речі, щоб уникнути небажаної плутанини. Як відомо, часто трапляється так, що діти плутають речі і педагогам і батькам доводиться розбиратися в цій проблемі. Найпростіше підписати всі особисті речі та взуття дитини, а от як правильно це зробити і що для цього застосувати?
Інструкція
1
У магазинах продажу тканини і фурнітури можна придбати спеціальний набір для нанесення на одяг написів. Він дуже зручний і простий у використанні, а також має вельми недорогу вартість. Розріжте стрічку з набору на кілька відрізків (залежно від кількості речей, які необхідно підписати) і кожен підпишіть маркером. Вийде своєрідна бирка для одягу, яку залишилося лише прикласти до майці або шортів і пропрасувати через шар тканини. Так як дана стрічка складається із спеціального клейового складу, вона міцно приклеїться до матеріалу.
2
Якщо ви не любите складних рішень, тоді наступний спосіб для вас. Візьміть звичайну кулькову ручку і підпишіть їй кожну річ з виворітного боку, краще це робити в самій нижній частині. Можливо, після прання зроблена напис зітреться - тоді доведеться повторити процедуру заново. Якщо ви не бажаєте таким способом псувати одяг , тоді нанесіть напис імені та прізвища дитини на невеликий відрізок лейкопластиру і приклейте до виворітної сторони речі. Після прання повторіть процедуру.
3
Ви любите займатися рукоділлям? Існує один старовинний, можна назвати «бабусин» спосіб мітити одяг . Звичайно, в цьому випадку вам потрібно маса часу і нитки хорошої якості. Вишийте ініціали вашої дитини таким чином, щоб з лицьового боку не були видні неестетичні і некрасиві шви з вузлами.
4
У продажу є спеціальні перманентні маркери, якими зазвичай роблять написи на CD-дисках. Ось саме таким маркером можна підписати одяг дитини, вказавши ім'я та прізвище або ініціали. Цей напис збережеться на довгий час, відмінно витримує прання навіть при впливі гарячої води і не дає плям і розлучень.
5
Замовте цікаві бирки з написом імені та прізвища вашої дитини через інтернет. Благо, на сьогоднішній день існує така цікава послуга.