Як подивитися тимчасові файли.

Операційна система і програми при роботі створюють файли для зберігання проміжних результатів або для передачі даних іншому додатку. Ім'я тимчасових файлів починається зі знака ~, розширення звичайно .tmp або .temp. Зберігаються вони в системних папках.
Інструкція
1
За умовчанням в Windows системні файли і папки невидимі. Якщо у вас встановлена версія XP, з меню «Пуск» зайдіть в панель управління і розкрийте піктограму «Властивості папки». Переходьте у вкладку «Вид».
2
Поставте прапорець «Відображати вміст системних папок» в розділі «Додаткові параметри». Біля пункту «Приховувати захищені системні файли » прапорець зніміть. Радіокнопку «Приховані файли і папки» переведіть в положення «Показувати ...». Підтвердіть, натиснувши ОК.
3
В Windows XP є, як мінімум, дві папки для зберігання тимчасових файлів. Обидві називаються Temp. В каталозі Windows поміщена системна прихована папка. Розкрийте піктограму "Мій комп'ютер" і зайдіть в папку Windows на диску С. Знайдіть папку Temp і відкрийте її, щоб побачити тимчасові файли , створені системою.
4
Для кожного профілю користувача так само створюється своя тимчасова папка. Відкрийте Documents and Settings на диску С і знайдіть папку з ім'ям користувача. Потім зайдіть в директорій Local Settings. Оскільки ця системна папка, вона пофарбована в більш блідий колір, як би напівприхованою. Вона містить папки тимчасових файлів інтернет Temporary Internet Files і тимчасових файлів користувача Temp.
5
Якщо ви використовуєте Windows Vista, розкрийте в «Панелі управління» вузол «Оформлення та персоналізація» або «Властивості папки». Переходьте у вкладку «Показати». Відзначте прапорцем пункт «Показувати приховані файли і папки» в розділі «Додаткові параметри».
6
Щоб подивитися файли , створені системою, клацніть двічі по піктограмі "Мій комп'ютер", потім по іконці диска С. Заходьте послідовно в папки Windows і Temp. Папку з тимчасовими файлами, створеними для користувача програмами, можна знайти за адресою C: Usersтекущій пользовательAppDataLocal SettingsMicrosoftWindowsTemp.