Як налаштувати хамачі.

Хамачи (Hamachi) - це програма, яка створює віртуальні локальні мережі через інтернет. При вірною налаштуванні програма дозволяє грати в практично будь-які комп'ютерні ігри по мережі LAN (якщо вони підтримують даний режим гри), а також створювати спільні файли, як при роботі зі звичайною локальною мережею. Щоб правильно налаштувати Хамачи, ви повинні слідувати наступним інструкціям.
Вам знадобиться
  • - інтернет
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся інтернетом через ADSL, перемкніть модем в режим роутера (щоб зробити це, читайте інструкції до модему). Це дозволить вам побачити гру, створену за допомогою Hamachi.
2
При установці Хамачи виберіть некомерційний варіант ліцензії, в іншому випадку програма зажадає серійний номер або код активації.
3
Після установки запустіть Hamachi і почніть створювати мережу. Для цього натисніть на кнопку «Створення нової, або вхід в існуючу мережу», а потім «Створити мережу». Назва та пароль не слід робити занадто складними, адже вашим друзям доведеться набирати їх для підключення.
4
Щоб ваші друзі змогли зайти в мережу, їм потрібно натиснути на кнопку «Увійти в мережу» і ввести назву і пароль. Якщо поруч з ніком вашого друга є зелена зірочка, а при подвійному кліці з'являється вікно пинга, то все зроблено правильно.
5
Для комфортної гри зайдіть в панель управління вашого комп'ютера, потім у «Центр управління мережами і загальним доступом» і виберіть «мережеві підключення». У вікні, в правому кутку натисніть на «Додатково» - «Додаткові параметри». За допомогою стрілок перетягніть мережу Hamachi на перше місце і перезавантажте комп'ютер.
6
Якщо після всіх цих дій ви все одно не можете підключитися до локальної грі, то знову зайдіть в «Мережеві підключення» (в панелі управління) і виберете властивості. У новому вікні виберіть властивості протоколу TCP \ IP (IPv4) і додайте основний шлюз 5.0.0.1.
Зверніть увагу
Інструкція з встановлення та налаштування програми Hamachi, а також з налаштування операційної системи Windows для гри по локальній мережі. Використовуючи стрілочки поставити мережу Hamachi наверх. Тиснемо ok - повертаємося в мережеві підключення. Можна не налаштовувати (тільки тим кому перша частина не ...
Корисна порада
Налаштування Хамачи для Windows Vista/7: 1. Відкриваємо "Пуск - Панель управління - Центр управління мережами і загальним доступом". Можна не налаштовувати (тільки тим кому перша частина не допомогла). Залиште у властивостях підключення "Отримати айпі адресу автоматично", вимкніть фаєрвол і перезавантажити. 2. Налагодження в самій програмі Hamachi