Як перетворитися на красуню за місяць: рецепти щастя.

Поняття краси змінюється частіше, ніж раз на десятиліття, і кожен раз бідні жінки прагнуть до вигаданим ідеалам. Все більше представниць слабкої статі розуміють, що ідеали недосяжні і краса закладена в їх природності.
Інструкція
1
Полюбіть себе. Нещасна закомплексована жінка навряд чи комусь здасться привабливою. Посмішка на обличчі, що світяться очі - ось те, що зробить вас красунею. Прийміть тіло і характер такими, які вони є, і життя стане набагато простіше.
2
Доглядайте за собою. Доглянутість - запорука успіху будь-якої красуні. Хіба комусь подобаються руки з брудом під нігтями або брудні волосся? Слідкуйте за тілом, побалуйте себе масками та кремами, приділяйте 1:00 в день на догляд за зовнішністю. Не варто перетворювати його в обов'язок, насолоджуйтеся процесом.
3
Харчуйтеся правильно, адже це впливає на зовнішній вигляд, самопочуття, настрій і здоров'я. Їжте менше жирного і солодкого, налягайте на овочі та фрукти. Уже через місяць помітите приємні зміни у вигляді скидання зайвих кілограмів і поліпшення кольору обличчя.
4
Спілкуйтеся з приємними людьми. Відомо, що люди сприймають чуже настрій і заряджаються їм після спілкування. Не витрачайте сили і енергію на похмурих і тужливих людей. Правильне оточення дає заряд бадьорості, а значить, і відмінного настрою.
5
Не захоплюйтеся макіяжем. Часом жінки прагнуть вдосконалитися за допомогою косметики, але це не зовсім правильний підхід. Задача косметичних засобів - підкреслити достоїнства і злегка затьмарити недоліки. Легкий, природний макіяж виглядає краще бойової розмальовки.
6
Чергуйте режим роботи і відпочинку. Втома дає про себе знати зморшками, темними колами під очима і блідою шкірою, які зовсім не прикрашають жінку. Навчіться відпочивати повноцінно, спіть не менше семи-восьми годин, робіть перерви в роботі.