Як годувати цуценят чау-чау.

У вашому будинку з'явився новий маленький друг - щеня чау-чау . Щоб він ріс здоровим і міцним, необхідно підібрати для нього відповідний раціон відповідно до рекомендацій фахівців і його особистими уподобаннями.
Вам знадобиться
  • Сухий корм, консерви, сир, вітаміни
Інструкція
1
У перші дні після переїзду на нове місце годуєте малюка тим же кормом, який він отримував у заводчика. Обов'язково дотримуйтеся того ж розкладу прийому їжі. Якщо ви забули поцікавитися про ці деталі, коли набували цуценя чау-чау , обов'язково зв'яжіться з колишніми власниками і проясніть для себе все нові запитання. Детальну інформацію можна також отримати у лікарів-ветеринарів або в книгах з утримання цієї породи собак.
2
Скорегуйте кількість їжі в потрібну сторону, але намагайтеся не перегодовувати цуценя. Зазвичай малюка чау-чау годують 4-6 разів на день. Залишену в мисці їжу, він повинен з'їдати цілком. Кращий час для годування - після прогулянки. У самому крайньому випадку його можна погодувати за 2 години до неї.
3
Навчіться готувати для вашого підопічного сир. Він йому дуже корисний. Вилийте в каструлю літр молока і літр кефіру. Поставте на невеликий вогонь і почекайте, поки суміш не згорнеться. До кипіння її доводити не треба. Потім відкиньте суміш на друшляк. Коли сироватка стече, сир готовий. Давати цуценяті його слід в трохи теплому вигляді. Та й дорослим собакам також рекомендується злегка підігріта їжа.
4
Не забувайте, що ваш маленький вихованець - собака. Для нього абсолютно не обов'язково готувати різноманітний і вишуканий стіл. Більш того, деякі собаки більше воліють тільки сухий корм і не дуже люблять натуральну їжу. Зупиніться на одному варіанті раціону, привчите цуценя до нього і годуєте так постійно.
5
Виберіть, наприклад, такий варіант, при якому ваш щеня з дорослішанням і в майбутньому буде вживати і натуральну їжу, і готові корми. Купуйте тільки такі сухі корми і консерви, які можна змішувати з натуральною їжею і які воліє ваш маленький чау. Для основи раціону цілком підійдуть різноманітні каші на овочевих відварах, тушковані овочі без додавання солі і спецій. Можна давати цуценяті рибу, курку, яловичину. Проте варто стежити, чи не виникне у вашої собаки алергії на який-небудь вид м'яса.
6
Уважно читайте інформацію про склад корму на етикетках і слідкуйте за змістом вітамінів А і D. Важливо також враховувати наявність вітамінів групи В і присутність біотину для гарного загального самопочуття і формування вовни. Для маленьких цуценят не менш важливо і зміст протеїнів. Віддавайте перевагу кормів, в яких їх міститься не менше 25%. Жирність при цьому може варіюватися до17%.
7
У міру зростання вашого підопічного, перераховуйте його норму їжі, враховуючи вітаміни і мінеральні добавки. Він повинен отримувати необхідну кількість білків, вуглеводів і жирів.
8
Ніколи не забувайте стежити за наявністю і свіжістю води в мисці у вашого вихованця.