Як зробити чоловічий манікюр.

Акуратні нігті характеризують чоловіка як людини, що стежить за своїм іміджем, яка турбується про враження, яке він справляє на оточуючих. Зробити манікюр чоловік може в салоні, у фахівця, чи вдома, озброївшись необхідними інструментами.
Вам знадобиться
  • - манікюрні ножиці з гострими кінчиками або спеціальні щипчики;
  • - пилочка для обробки краю нігтя;
  • - дерев'яна паличка для кутикули.
Інструкція
1
Обріжте нігті. Озбройтеся манікюр нимі ножничками і обстрижіть нігті точно за формою подушечки пальця. Якщо нігті міцні, то підстрижіть їх маленькими кусачками. Підстригайте нігті до того, як розпарити руки - якщо зробити це після ванночки, то існує небезпека пошкодити структуру нігтів, які почнуть розшаровуватися. Якщо нігті тільки недавно почали відростати, то просто підпиляєте їх краї, вирівнюючи форму.
2
Починайте підпилювати нігті з краю і рухайтеся до центру. Не тисніть на пилочку, краще зробіть кілька зайвих змахів. Лінія нігтя повинна бути округлої. Не забудьте обрізати кінчики, які можуть чіплятися за одяг.
3
Распарьте руки. Приготуйте ванночку з теплою водою - розчиніть в ній щіпку солі, додайте краплю рідкого мила. Помістіть руки в ємність і распарьте шкіру. Через кілька хвилин процедуру завершите, і витріть руки насухо.
4
Обробіть кутикулу. Дерев'яною паличкою відсуньте шкірку від поверхні нігтя, трохи піднімаючи її. За допомогою гострих ножиць або щипчиків ображати кутикулу, діючи повільно і акуратно, щоб уникнути порізів. Якщо ви поранилися, то змажте поріз йодом.
5
Щоб надати нігтям блиск і зробити їх поверхню рівною, потріть їх спеціальної полірувальної пилкою.
6
Нанесіть покриття. Якщо ви хочете зробити нігті міцними і міцними, захистити їх від хімічного та фізичного впливу, то покрийте їх спеціальним засобом. Безбарвні препарати на основі лаку, що містять спеціальні зміцнюють компоненти, будуть непомітно і надійно покривати нігті.
7
Підберіть швидко усмоктується живильний крем з нейтральним запахом, який захищатиме ваші руки від сухості і зовнішніх впливів. Зробіть масаж рук, який зніме напругу.