Як зняти готівку з банкомату.

Зняття грошей через банкомат є простою процедурою, легко здійсненним людьми різного віку. Незважаючи на те, що існує безліч різних моделей подібних пристроїв, принципи роботи з ними будуть схожими. Головне - уважно слідувати підказкам і вимогам, які з'являтимуться на екрані.
Інструкція
1
Знайдіть в банкоматі отвір для прийому і вставте в нього пластикову карту лицьовою стороною вгору. Логотип платіжної системи повинен розташовуватися з ближньої до вас боку. Щоб помістити карту правильно, орієнтуйтеся на пояснюючу картинку, розташовану близько приймального отвори. Якщо карта вставлена правильно, банкомат втягне її всередину.
2
Виберіть мову, на якому будуть здійснюватися коментарі до виконуваних операцій. Для цього натисніть кнопку, розташовану навпроти потрібного рядка на екрані. Введіть пін-код, набравши його на клавіатурі. На екрані при цьому відобразяться не цифри, а зірочки. Натисканням кнопки Enter підтвердьте значення. Якщо комбінація набрана невірно, ви можете почати вводити її заново, натиснувши кнопку Change. Деякі банкомати можуть зажадати пін-код не в самому початку, а після вибору суми.
3
Виберіть із запропонованих операцій: «Залишок на рахунку» або «Видача готівкових». Залишок ви можете переглянути вивівши його на екран або роздрукувавши чек. При знятті готівки вам буде запропоновано отримати чек або відмовитися від нього. Ви можете вибрати одну із запропонованих сум для переведення в готівку. Якщо ж вам необхідно отримати конкретну суму, виберіть варіант «Інша» і введіть потрібне значення за допомогою клавіатури. Підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку Enter.
4
Керуйтеся в своїх діях текстовими підказками, світловими і звуковими сигналами банкомата . Заберіть пластикову карту і гроші, дочекайтеся появи чека. Якщо ви не виконаєте цих дій протягом 20 секунд, банкомат може затримати карту або гроші. Він також поверне вам карту, якщо протягом того ж часу після прийняття карти банкоматом ви не виконаєте ніяких операцій.
Зверніть увагу
Пам'ятайте про те, що при переведенні в готівку грошей в банкоматах, що належать іншим банкам, ви повинні будете заплатити додаткову коміссію.Перед введенням пін-коду переконайтеся, що сторонні не можуть побачити цифрову комбінацію, що набирає вами на клавіатуре.Імейте на увазі , що після трьох послідовних спроб введення неправильного пін-коду ваша карта буде заблокована. Запишіть контактні телефони вашого банку і майте їх завжди при собі, щоб звернутися за консультацією в разі блокування або втрати карти.
Корисна порада
Щоб дізнатися, обслужить Чи банкомат вашу пластикову карту, порівняйте її логотип із зображеннями на пристрої
Сучасний світ прагне до максимуму комфорту і мінімуму речей. Саме тому один смартфон поєднує в собі функції кишенькового комп'ютера, телефону і електронній книги, на невеликій пластиковій карті може зберігається річний запас грошей ... Але іноді ми змушені повертатися до простих речей. Наприклад, до готівки.
Інструкція
1
БанкоматСнять готівкові у великому місті не проблема, банкомати стоять на кожному розі. При виборі банкомата потрібно враховувати, якому банку він належить. Якщо на ньому є логотип вашого банку, можете сміливо вставляти картку в спеціальний отвір, вводити пін-код, вибирати опцію "зняти готівку" і отримувати на руки новенькі купюри.
2
Банкомат чужого банкаІногда виникають ситуації, коли готівкові дуже потрібні, а банкомата "вашого" банку поруч немає. Для зняття готівкових грошей можна скористатися і "чужим" банкоматом, але врахуйте, що при виконанні такої операції стягується комісія. Вона не дуже велика, але при знятті великої суми може бути відчутною.
3
БанкЕслі ви забули пін-код або вам потрібно зняти готівку у валюті, зверніться до найближчого відділення банку, який видав вам карту. Досить буде тільки пред'явити карту і паспорт касиру, і через хвилину він видасть вам готівку в тій валюті, яка вам потрібна.
Зверніть увагу
Не зберігайте пін-код поруч з банківською картою!
Корисна порада
Готівкові гроші можна знімати і з електронних рахунків (Webmoney, Яндек.Деньгі). Для того, щоб це зробити, зверніться до найближчого відділення банку.