Як надути великий мильний міхур.

Мильні бульбашки є улюбленою забавою як дітей, так і дорослих. Але покупних баночок, як правило, вистачає ненадовго, і розчин, що міститься в них, не дозволяє надути по-справжньому красиві бульбашки великих розмірів. При наявності простих компонентів можна самостійно зробити мильний розчин, з якого вийдуть великі і міцні бульбашки.
Вам знадобиться
 • - 200 грам засобу для миття посуду;
 • - 100 мілілітрів гліцерину;
 • - 600 мілілітрів води;
 • - дві палки або гілки;
 • - мотузка;
 • - грузик.
Інструкція
1
Приготуйте мильний розчин. Вам знадобляться такі інгредієнти: 200 грам засобу для миття посуду, 100 мілілітрів гліцерину і 600 мілілітрів води. Гліцерин необхідний для того, щоб стінки міхура були міцніше, а сам міхур довговічніше. Вода для розчину повинна бути м'якою, оскільки солі, що містяться в жорсткій воді, роблять бульбашки дуже крихкими. Для пом'якшення води прокип'ятіть її і залиште на деякий час відстоятися, щоб солі осіли на дно. Використовуйте для розчину тільки теплу воду. Додайте в неї інші компоненти і ретельно перемішайте.
2
Зробіть спеціальний пристрій для надування бульбашок. Найефективніша конструкція являє собою дві палки, скріплені між собою у вигляді букви V, з прив'язаною до них мотузкою, що утворює петлю у вигляді трикутника. В якості жорсткої основи можна використовувати як покупні палки, так і гілки дерев або довгу товсту дріт. Щоб зробити зовнішній вигляд пристосування більш естетичним, в палицях необхідно просвердлити отвори і вставити в них спеціальні гачки, через які можна буде протягнути мотузку. Якщо в якості власників ви вибрали товстий дріт, просто загніть її кінці, щоб зробити петлі для протягування мотузки. У тому випадку, якщо ви не хочете витрачати надто багато часу, мотузку можна просто намотати на палиці. Щоб зробити з мотузки трикутник, підвісьте на неї невеликий грузик.
3
Надувайте бульбашки в безвітряну погоду або при слабкому вітрі. Опустивши надувательное пристрій в розчин, підійміть його і поступово відходите назад, щоб потік вітру надув міхур . Для надування бульбашок в домашніх умовах скористайтеся коктейльної соломинкою, розрізаної на кінці, або покупними пристосуваннями, котрі представляють собою кільця великого діаметру.
Великі і маленькі, міцні і тануть на очах, переливчасті, перламутрові, чарівні бульбашки . Вони здатні повернути нас у дитинство, перенести в чудову казку, звільнити від турбот і відкрити наше серце новим мріям. Тремтячі світи, готові зникнути на очах творця - вони народжуються з мила і води і дарують море емоцій.
Вам знадобиться
 • - пристосування для видування міхура (паличка, трубочка, пістолет);
 • - рідина для бульбашок з магазину;
 • - господарське мило;
 • - гліцерин ;
 • - вода.
Інструкція
1
Як правильно надути мильні бульбашки , щоб довше милуватися їх красою? Перше, що потрібно зробити - вибрати екіпіровку. Пляшечки з рідиною для видування бульбашок можна придбати в магазині разом із спеціальною паличкою. Є навіть палички для надування гігантських бульбашок (вони схожі на сачки без сітки) і мильні пістолети. Але набагато цікавіше приготувати все самому.
2
Якщо ви вирішили зробити розчин самостійно, вам знадобиться тепла кип'ячена відстояна вода (звичайна з-під крана може виявитися занадто важкою і послужити причиною зайвої крихкості бульбашок), господарське мило і гліцерин. Змішайте 2 частини мильної стружки, 10 частин води і 4 частини гліцерину (пропорції можуть варіюватися, залежно від кліматичних умов, так що експериментуйте). Гліцерин може займати від 1/3 до 1/5 загального обсягу рідини, він робить стінки мильної бульбашки більш міцними, довше зберігаючи вологість.
3
Замість покупних паличок для видування бульбашок можна взяти звичайну соломинку для коктейлів. Або, як у дитинстві, згорнути з паперу трубочку. Варіантів маса, аж до використання воронки. Щоб отримати величезні бульбашки , потрібно виготовити «сачок» з дроту. Чим більшого діаметра кільце - тим більше буде міхур. А маленькі бульбашки ви можете надути за допомогою однієї або двох рук. На одній руці з'єднайте кінчики великого і вказівного пальців, округливши їх, як при жесті «Окей». Дві долоні складіть будиночком і занурте в мильний розчин.
4
Бульбашки ви можете видувати за допомогою власних легенів (через трубочку, соломинку, «сачок» або руки) або використовуючи силу вітру («сачок» і руки). У другому випадку або з силою проведіть «сачком» або рукою по повітрю, або якщо вітер сильний, просто тримайте «сачок» або руку прямо і чекайте, коли надуется міхур.
5
Завораживающий процес надування мильних бульбашок цікавий сам по собі. Але ще веселіше надувати бульбашки в компанії. У багатьох містах Росії та світу стало традицією проведення так званих фестивалів або парадів мильних бульбашок. У Москві такий фестиваль проходить на Арбаті. Знаючі люди кажуть, що крім рідини і приладу для видування, в рецепт мильного міхура входять ваші мрії і гарний настрій. Так що міцних вам міхурів і побільше посмішок!
Корисна порада
Замість господарського мила можна взяти будь-яке інше (у тому числі рідке), однак різноманітні хімічні добавки зменшують міцність пузиря.Чем вище вологість, тим довше проживе міхур. Вирушайте надувати бульбашки в дощову погоду (але не в злива!) - Міхури не будуть лопатися.