Що таке консалтинг.

Консалтинг - це діяльність з надання консультаційних послуг юридичним та фізичним особам у різних областях: економіці, правовому забезпеченні, менеджменті, екології і т. Д. До нього також відносять проведення маркетингових досліджень, аналіз фінансової ситуації на підприємствах з подальшими рекомендаціями щодо її поліпшення. Консалтинг ові послуги пропонуються в різних формах: консультації, бізнес-семінари, тренінги.
Інструкція
1
Оскільки коло проблем, вирішуване консалтингом, вельми широкий, визначте область діяльності, в якій ви хочете працювати. При цьому враховуйте отримана освіта.
2
Почніть зі складання програми навчального семінару, розрахованої на один день. Вкажіть в ній, для кого призначені консалтингові послуги, як знання, отримані під час проведення семінару, допоможуть збільшити прибуток або скоротити витрати клієнтів. Запропонуйте цю програму декільком компаніям, що займаються проведенням тренінгів та семінарів за короткостроковими освітніми програмами.
3
Складіть розгорнуте резюме для керівників цих компаній із зазначенням своєї освіти, досягнень, особистісних якостей, позитивних рекомендацій.
4
При успішно складеній програмі і цікавому резюме ви, швидше за все, будете запрошені в одну з компаній для проведення тренінгу або семінару. Вибирайте фіксовану оплату за академічну годину. Не вимагайте відразу великий оплати. «Цінність» таких семінарів для вас у можливості знайти потенційних клієнтів, і тільки від вашої переконливості залежить, чи будете ви запрошені на посаду консалтингового консультанта.
5
Для успішного ведення індивідуальної консалтингової практики працюйте над підвищенням свого рейтингу: опублікуйте кілька робіт, уявляйте на конференціях свій досвід, вступите в професійні асоціації. Рекламуйте свої послуги, в тому числі і в інтернеті. Створіть персональний сайт.
6
Не відмовляйтеся від роботи на проектній основі. Вона дозволить вам набратися досвіду, налагодити контакти і зв'язки з потенційними клієнтами. Перед тим як взяти участь у проекті, проведіть його діагностику: наскільки вигідно вам працювати індивідуально або в силу складності поставленого завдання краще запросити партнерів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HcWTwtduq6I