Як прибрати курсор.

Ви напевно помічали, як заважає курсор при наборі тексту за допомогою клавіатури. Здавалося б, він приймає графічний вигляд тонкого інструменту, але якщо поле для введення тексту невеликого розміру, то це змушує понервувати. Для того, щоб не витрачати нерви даремно, варто додати одну програму до вашої колекції.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Cursor Hider.
Інструкція
1
Для початку необхідно встановити Cursor Hider. Ця програма дозволяє ховати курсор під час введення тексту, який завжди наполегливо закриває необхідні нам букви. Крім своїх чудо-властивостей ця програма виконує безліч інших обов'язків, покладених на неї розробниками. Вона дозволяє замінити багато інших програм. Після запуску програми в треї з'являється значок стрілки (іконка Cursor Hider) .Для того, щоб призупинити на деякий час роботу програми, необхідно натиснути правою кнопкою миші на значку в треї і вибрати пункт Disable. Значок прийме вид закресленої стрілки.
2
Для переходу до налаштувань програми натисніть рядок Options, яка знаходиться нижче Disable. У вікні, виберіть вкладку Cursor Hider і відзначте галочкою пункт Quantity of keystrokes to hide mouse cursor. Тут знаходиться 2 надбудови: - приховування курсора через заданий час (рекомендується значення - 2-3 секунди); - приховування курсора за кількістю кліків миші (як правило, 2 або 3 кліка).
3
У наступній вкладці Application Launcher є можливість запуску програм, встановлених на комп'ютері, за допомогою подвійного натискання на рідко використовувані клавіші. Це NumLock, CapsLock і ScrollLock. Для додавання файлів програм клавішам натисніть на значок відкритої папки.
4
Наступна вкладка Keyboard Layouts Switcher дозволяє управляти розкладкою клавіатури. Корисна функція. Напевно ви помічали за собою, що можете надрукувати багато тексту, не дивлячись на монітор, але на іншій мові. Ця програма повністю виправить дане непорозуміння.