Як зробити мамі подарунок на Новий рік. Що подарувати мамі на новий рік.

Дарувати і отримувати подарунки - велике задоволення, а в Новий Рік це приємніше в кілька разів. Оскільки це свято сімейний, то сюрпризи підбираються особливо ретельно, з урахуванням всіх переваг і побажань, які протягом року висловлювали ваші близькі і які ви самі у них непомітно вивідали. Особливо приємно подарувати подарунок коханої мамі , але постарайтеся, щоб він відображав вашу любов в повній мірі.
Інструкція
1
Новий Рік трохи відрізняється від інших свят своєї казковою атмосферою, сімейним затишком, теплом, яке близькі люди висловлюють один одному за допомогою подарунків. Ці подарунки повинні символізувати любов і турботу, які тим більш приємні, коли за вікнами мороз. Тому, якщо ви ще не працюєте, то можете зробити подарунок мамі своїми руками. Це може якась тепла в'язана річ - рукавички, шапка з шарфиком. Ви можете самі зшити їй затишні домашні тапки, прикрасивши їх сніжинками і розшивши блискучими кольоровими бусами.
2
Якщо у вас грошей зовсім небагато, повірте, не варто купувати якусь дешеву дрібничку, вона не доставить вашій мамі ніякої радості. Звичайно, вартість подарунка для неї обчислюється не в грошовому еквіваленті, а у вашій увазі. Купіть набір для вишивання з зимовим сюжетом - це дозволить вам, витративши якийсь час, вишити прекрасну картину, яку мама напевно повісить в рамку на стіну. Тепло ваших рук і час, витрачений на те, щоб доставити їй задоволення, зроблять цей подарунок найдорожчим на світі.
3
В тому випадку, якщо часу зовсім немає, але є гроші, купувати дорогу, але марну річ теж не варто. Пригадайте якесь швидкоплинно висловлене бажання, згадайте, при вигляді чого загоряються її очі. Кому як не вам знати, що подобається і про що мріє ваша мама. Виконаєте цю її мрію.
4
Коли вам здається, що всі мрії вже виконані, подаруйте мамі подарунок, який завжди необхідний будь-якій жінці, в будь-якому віці - квиток-запрошення в салон СПА. Замовте процедури, які допоможуть їй розслабитися і доставлять задоволення. Разом з працівниками салону обговоріть, які пілінги й обгортання допоможуть привести в тонус вашу маму. Якщо засоби дозволяють, складіть їй компанію. У наш час нам так не вистачає довірчого, спокійного спілкування з найулюбленішим людиною на світі - мамою - не упустите цю можливість.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E4GjPbeJg98
Корисна порада
Оформити ваш новорічний подарунок вам допоможуть в будь-якому салоні подарунків або квітковому магазині.