Як налаштувати icq.

Що таке ICQ? Швидше за все, відповідь на це питання знає кожен перший школяр і кожен другий батько школяра. I seek You (ICQ) - Я шукаю тебе. ICQ - ця служба, яка дозволяє швидко обмінюватися повідомленнями в мережі інтернет. Популяризація такого явища, як ICQ, може зрівнятися тільки з масовим захопленням комп'ютерними іграми.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення, яке підтримує роботу протоколу ICQ.
Інструкція
1
Після установки програми вам буде потрібно зареєструвати свій особистий номер (UIN). Цей номер укупі з паролем є ідентифікатором вашого профілю ICQ. Тому при запуску програми введіть ваш логін (UIN) і пароль. Відбудеться вхід в програму, тобто підключення до мережі людей, у яких, так само як у вас, є свій оригінальний UIN. Тепер можна приступити до налаштувань програми.
2
З основних налаштувань самі значущі - це настройки сервера. Тому відкрийте вікно налаштувань сервера (мережі). Важливо, щоб в розділі "сервер авторизації" був виставлений пункт "Сервер:". За замовчуванням протоколом ICQ виставляється значення login.icq.com. Перевірте наявність цього значення в поле "Сервер" .Також можу виникнути проблеми при підключенні до мережі контактів ICQ? якщо у вас встановлений модем китайської компанії Huawei. Іноді бувають випадки непідключеного до протоколу ICQ. Вирішується ця проблема зміною значення пункту "Порт" в розділі "Налаштування проксі". Для кожної моделі модему існує своє значення. Детально про свою модель і необхідному значенні порту можна прочитати на офіційному сайті або форумі представництва компанії в своїй країні.
3
Додайте необхідних вам співрозмовників, у яких вже встановлена програма ICQ. Ви можете провести пошук. Для цього натисніть кнопку внизу програми і виберіть один з пунктів: - Add To List (ви додаєте співрозмовника за номером ICQ, який вам був відомий заздалегідь); - Find User (ви шукаєте співрозмовника, керуючись певними даними: нік, ім'я, вік, стать або електронна пошта).