Як влаштуватися на роботу після звільнення.

Завжди неприємно втрачати роботу . І неважливо, з яких причин це сталося. Хтось потрапляє під скорочення, когось звільняють за якісь професійні чи посадові невідповідності, хтось подає заяву про відхід сам. Але проходить час, і починаються пошуки іншого місця роботи.
Вам знадобиться
  • - резюме;
  • - супровідний лист
Інструкція
1
Не піддавайтеся спокусі постійно жаліти себе. І не дозволяйте почуттю провини за втрачену роботу оволодіти вами. Це трапляється практично з кожним. Навіть якщо вас звільнили - не факт, що це завжди справедливе рішення з боку начальства. Але нехай подібні думки перебувають у вашій голові лише нетривалий час. Це вже в минулому. Наступний крок - пошук нового місця. Поставитися до цього заходу потрібно дуже відповідально. Простіше кажучи, сам пошук нової роботи потрібно перетворити на своєрідну роботу .
2
Подумайте про пріоритети та сферах бажаної роботи. Можливо, вам потрібно буде розширити пошук, не обмежуючись тільки профілем попередньої спеціальності. Виходите з вашого досвіду, освіти, захоплень. Якщо ви не зможете знайти постійну роботу , хороший вихід - влаштуватися на тимчасову.
3
Підготуйте хороше резюме. Якщо ви ніколи не складали його, зверніться за допомогою до фахівців або перегляньте зразки, розміщені в Інтернеті. Грамотно складене резюме, що відбиває всі ваші професійні навички, може бути вирішальним фактором для прийняття на нову посаду. По можливості візьміть з минулого місця роботи супровідний лист або рекомендації. Ви можете домовитися і з колегою по роботі порекомендувати вас як фахівця, якщо виникне така необхідність.
4
Шукайте роботу через біржі праці, газети з працевлаштування, сайти в Інтернеті, служби зайнятості, а також скористайтеся особистими зв'язками і знайомствами. У тому випадку, якщо пошук роботи затягнувся, не втрачайте час: спробуйте освоїти щось нове. Ідіть вчитися і осягати ази іншої спеціальності.
5
Якщо вас звільнили за якесь порушення трудової дисципліни або адміністративний проступок, це може негативно позначитися при влаштуванні на нову роботу . Але на співбесіді ви можете пояснити детальніше причини виниклої ситуації. Не слід про це говорити заздалегідь. Цілком можливо, що саме на новій роботі ви зможете проявити всі свої таланти і здібності.
Якщо колишня робота перестала задовольняти в моральному чи матеріальному сенсі - саме час знайти нову. Не чекайте, коли робочий день прямо з ранку почнуть супроводжувати негативні емоції - звільняйтеся. Зрозуміло, робити це треба коректно, адже, швидше за все, новий роботодавець зателефонує на ваше колишнє місце, щоб навести довідки. Гарні ж ви будете в його очах, якщо звільнитеся зі скандалом, голосно грюкнувши дверима.
Вам знадобиться
  • - Газета з оголошеннями про вакансії;
  • - Комп'ютер;
  • - Інтернет;
  • - Резюме.
Інструкція
1
Придбайте останні випуски газет, присвячених працевлаштуванню. Як варіант - проаналізуйте сайти аналогічної тематики. Відзначте всі оголошення, які здаються підходящими. Уважно ознайомтеся з ставляться. Якщо ключова вимога не відповідає (наприклад, стать) - відповідати на оголошення не варто. З іншого боку, коли пишуть, що «знання англійської буде вашим перевагою», навіть якщо не знаєте мови - можете відгукнутися на вакансію. Подібне формулювання допускає, що ви можете не володіти озвученими компетенціями. Коли будете аналізувати пропозиції роботодавців, обов'язково звертайте увагу, чи не є вони вакансіями рекрутингових агентств. За працевлаштування ці компанії, в ряді випадків, беруть гроші з претендентів.
2
Складіть і відішліть резюме. Щоб потенційний роботодавець зацікавився ним, воно має виглядати акуратно, бути написаним без фактичних і орфографічних помилок, починатися з позиції, на яку претендуєте. Також в резюме в обов'язковому порядку повинні бути вказані ваш вік, сімейний стан, контактні дані. Основна частина резюме - неодмінно містити інформацію про вашу освіту, попередній досвід роботи та компетенціях. Місця навчання і роботи - супроводжуватися датами початку та завершення (досить вказати рік), і бути вказані в зворотному хронологічному порядку.
3
Вирушайте на співбесіду в акуратній непомітною одязі. Перше враження потенційного роботодавця складеться про вас по вашому зовнішньому вигляду. Якщо ви в повсякденному житті віддаєте перевагу неформальний стиль в одязі, влаштовуючись на роботу , слід зробити виняток. Дівчатам також не рекомендується одягатися епатажно або надміру відверто. Ще одне неписане правило для них - мінімум прикрас, а косметика - тільки спокійних тонів. Інша крайність - костюм «синього панчохи» і повна відсутність макіяжу - теж небажаний варіант. У вашому зовнішньому образі повинен вгадуватися яппі - саме в цьому випадку ваша зовнішність зіграє вам в плюс.
4
Ведіть себе під час зустрічі з роботодавцем спокійно і природно. Обов'язково стежте за темпом мови. Деякі з нас, хвилюючись, його підсвідомо прискорюють, інші, навпаки, починають робити більш довгі, ніж зазвичай паузи між словами. Намагайтеся говорити з тією ж частотою, з якою говорить менеджер по персоналу або інший представник роботодавця, який проводить інтерв'ю. Пам'ятайте, що всі хочуть роздобути працівників не тільки компетентних, але і істресостійкими, а тому - природність і культура мовлення під час співбесіди стануть вашими головними конкурентними перевагами.