Як закрити дверні прорізи. Як облагородити дверний проріз.

Досить часто капітальний ремонт квартири супроводжується переплануванням і, як наслідок, переносом міжкімнатних дверей. В таких випадках виникає необхідність закласти старі дверні прорізи . Як же самостійно закрити дверний отвір?
Вам знадобиться
  • - перфоратор;
  • - цеглини;
  • - будівельний розчин;
  • - штукатурка;
  • - оздоблювальні матеріали
Інструкція
1
Виберіть матеріал. Слід знати, що дверні прорізи рекомендується закривати матеріалами, ідентичними за своїми властивостями тим, які використані в конструкції стіни. Наприклад, дверний отвір в цегляній стіні рекомендується закривати кладкою з цегли.
2
Підготуйте отвір. Демонтуйте дверну коробку. Видаліть штукатурку по всьому периметру прорізу, приблизно на 15 см від його країв. Для збереження перев'язки кладки необхідно вирубати по половинці цеглин, що знаходяться в кожному 4 ряду.
3
Покладіть цеглини на будівельний розчин. Дочекайтеся застигання і нанесіть перший шар штукатурки. Зробіть фінішну обробку. Встановіть плінтуси.
4
Не менш поширеним способом оформлення дверного отвору є облаштування ніші. Демонтуйте дверну коробку. Закладіть проріз цегляною кладкою, але викладіть її не на одному рівні зі стіною, а трохи поглибивши. Оформіть нішу так само, як і дотичні з нею стіни. Зробіть полки. Проведіть підсвітку.
5
Альтернативним способом декорування старого дверного отвору можна вважати установку фальш-дверей. При цьому варіанті обробки необхідно зберегти дверну коробку і полотно. Перекрийте отвір кладкою з цегли. Закрийте двері і міцно зафіксуйте її в цьому положенні. Зовнішню площину глухий двері можна використовувати, наприклад, як дошку для малювання.
6
Ще одним варіантом оформлення є створення невеликого вбудованої шафи. Для цих цілей необхідно зробити кладку ще глибше, ніж в попередніх варіантах. Дверна коробка залишається на місці. Встановіть полички в отриманому поглибленні, по всій висоті дверного отвору. Навісьте двері зі склом. Такий шафка можна використовувати як в кухні - для зберігання спецій або посуду, так і в кімнаті - для книг або будь-яких дрібниць.