Як закрити вікно на робочому столі.

Для відкриття файлів і папок, а також для запуску різних додатків на комп'ютері необхідно клікнути лівою кнопкою миші по потрібному значку в директорії розміщення файлу, меню «Пуск», в панелі швидкого запуску або на « Робочому столі ». Закрити вікно програми або папку можна різними способами.
Інструкція
1
Для того щоб закрити вікно додатки на « Робочому столі», використовуйте відповідний пункт меню запущеної програми. Як правило, інтерфейс у різних програм схожий. У верхньому рядку меню виберіть пункт «Файл», у випадаючому меню виберіть останній рядок «Вихід» (Exit), клікнувши по ній лівою кнопкою миші.
2
Якщо в інтерфейсі програми не передбачена верхній рядок меню, можливо, основне меню викликається клавішею Esc (таке найчастіше буває в іграх). Натисніть клавішу, дочекайтеся появи меню, за допомогою стрілок на клавіатурі зробіть активним пункт «Вихід» (Exit) і натисніть клавішу Enter або виконайте команду за допомогою миші.
3
Якщо у вікні немає меню, що викликається клавішею Esc, зверніть увагу на правий верхній кут вікна. Якщо там розташований значок Х, натисніть на нього лівою кнопкою миші. Даний спосіб закриття вікон теж стандартний для більшості програм і папок.
4
Якщо жоден із способів не підходить, введіть з клавіатури клавіші Alt і F4 - у більшості випадків команда актуальна для всіх програм і папок. Якщо ж і цей спосіб не допоміг, скористайтеся для закриття вікна «Диспетчером завдань».
5
Щоб викликати «Диспетчер завдань», натисніть на клавіатурі клавіші Ctrl, Alt і Del. Якщо вам складно натискати відразу три клавіші, правою кнопкою миші по «Панелі задач» в будь-якому вільному місці, у випадаючому меню виберіть пункт «Диспетчер завдань», - відкриється нове діалогове вікно .
6
На вкладці «Додатки» за допомогою курсору миші виділіть той додаток, вікно якого хочете закрити, і натисніть на кнопку «Зняти задачу», розташовану в нижній частині вікна. Інший варіант: перейдіть на вкладку «Процеси» і в списку запущених завдань виберіть назву вашого застосування за допомогою лівої кнопки миші. Натисніть на кнопку «Завершити процес». Закрийте вікно «Диспетчер завдань Windows», натиснувши на значок Х в правому верхньому куті вікна.