Як почати свій бізнес з продажу одягу. Як відкрити магазин в приватному дворі.

Найпростіший спосіб почати свою справу в сфері роздрібного продажу одягу - відкрити торгову точку на основі франчайзингу. Використовуючи в роботі досвід своїх вже домоглися успіху колег, ви зможете краще дізнатися всі нюанси даного ринку і підготуватися до того, щоб відкрити потім бізнес, самостійний вже "на всі сто".
Вам знадобиться
  • -договоренность з однієї з роздрібних фірм, що торгують одягом, про співпрацю по формі франчайзингу;
  • -приміщення для обладнання в ньому роздрібної точки продажів одягу;
  • -торговий персонал і бухгалтер в штаті співробітників.
Інструкція
1
Оберіть марку, яку хочете використовувати для свого магазину одягу - потенційних франчайзерів у сфері модної одягу дуже багато, тому треба підібрати собі найбільш прийнятний варіант. Справа не тільки в смакових перевагах, але і в тих умовах, за якими компанії-виробники або постачальники одягу пропонують франшизу. Різниця в першу чергу полягає в розмірі ціни, яку ви повинні будете заплатити за право використовувати той чи інший бренд - деякі франчайзери можуть запросити більше, ніж ви взагалі можете вкласти у відкриття магазина, інші самі зацікавлені в "розкручуванні" і ставлять мінімальну ціну.
2
Відправте зацікавила вас фірмі заявку з пропозицією купити у неї право використовувати її торгову марку в своїй діяльності. Дізнайтеся ще раз у всіх подробицях умови співпраці та укладайте договір. Ваші подальші кроки, спрямовані на організацію точки продажів одягу , будуть обумовлені тим, наскільки компанія-франчайзер вважає за необхідне регламентувати вашу діяльність.
3
Підшукайте приміщення, в якому розташується ваш магазин, слідуючи вказівкам франчайзера або погодивши з ним попередньо місце розташування майбутнього магазину. Швидше за все, повний комплект торгового обладнання, а також всі необхідні елементи оформлення точки продажів у ваше користування надасть франчайзер. Якщо ви орендуєте площу в торговому центрі, то кількість організаційних питань взагалі значно зменшиться - достатньо буде тільки домовитися з адміністрацією цього центру, не маючи з перевіряючими органами ніякого діла.
4
Знайдіть продавців-консультантів, які будуть у вашій торговій точці обслуговувати покупців. Підбір персоналу в будь-якому випадку залишиться на вашій совісті, старший партнер хіба що може допомогти вам з його навчанням (в деяких мережевих магазинах існує система спеціалізованих тренінгів). В якості адміністратора магазину будете виступати швидше за все ви самі (інакше складно отримати необхідний досвід), а ось бухгалтера краще найняти з числа професіоналів - занадто ризиковано буде брати рішення його завдань на себе.