Як організувати свій автобізнес.

Почати свій автобізнес можна з організації сервісу з ремонту автомобілів, що не зажадає великих матеріальних витрат. Набагато важливіше при його організації знайти справді вартісних фахівців, здатних, що називається, зібрати й розібрати автомобіль із зав'язаними очима.
Інструкція
1
Зареєструйте в податкових органах ІП або ТОВ. Отримайте в Росстат коди статистики. На даний момент для відкриття автосервісу вже не потрібно ні ліцензії, ні дозволу від ГИБДД. Єдине, що потрібно буде оформити в обов'язковому порядку - це сертифікати відповідності на кожен вид послуг.
2
Підшукайте приміщення для автомайстерні. Найкраще - на трасі, недалеко від гаражного кооперативу чи автозаправки. У приміщенні вже повинна бути оглядова яма (або спеціальний підйомник). Якщо ж воно не обладнане, вам доведеться домовлятися про його пристрої з орендодавцем. Зверніться в санітарну та пожежну службу для того щоб експерти після огляду приміщення виписали вам позитивні висновки про його стан. Тому ваша майстерня повинна відповідати всім нормам і вимогам СанПин, з якими вам необхідно ознайомитися заздалегідь.
3
Придбайте або візьміть в оренду обладнання, інструменти та матеріали. Знову організовувані приватні автомайстерні зазвичай спеціалізуються на виконанні найпопулярніших видів робіт: заміну масла, дрібному ремонті двигуна, шиномонтажі. Щоб вигідно відрізнятися від конкурентів, яких в будь-якому населеному пункті немало, не економте і купіть хороше обладнання від закордонних виробників. Крім того, таке обладнання допоможе вам виконувати роботи не тільки якісно, але й швидко, що буде плюсом для вашої майстерні і забезпечить вам стабільний приплив клієнтів.
4
Для ремонту багатьох автомобілів імпортного виробництва будуть потрібні спеціальні програмовані стенди, які є тільки у розпорядженні офіційних дилерів, тому краще не ризикувати, і відкрити сервіс по ремонту вітчизняних машин.
5
Для залучення постійних клієнтів встановіть розумні ціни на послуги, але не демпінг, інакше вам доведеться, по-перше, постійно тримати оборону проти конкурентів, а по-друге, працювати цілу добу, щоб хоч якось компенсувати витрати.
6
Щоб знайти відмінних фахівців для майстерні, спробуйте поговорити з ними віч-на-віч і запропонувати кращі умови, ніж ті, на яких вони зараз працюють (а в тому, що фахівці високого рівня ніколи не сидять без роботи, навіть не сумнівайтеся). Одних може зацікавити високий оклад або відсотки з замовлень, інших - великий обсяг робіт, який ви будете зобов'язані їм забезпечити.
7
Зверніться у відділення РЦС і уявіть документи: - завірені копії установчих документів; - свідоцтво про реєстрацію ІП/ТОВ; - виписку з ЕГРІП/ЕГРЮЛ; - коди статистики; - завірену копію свідоцтва про право на нежитлове приміщення, отримане вами від орендодавця; - договір оренди приміщення; - позитивні висновки від санітарної та пожежної служб; - список устаткування, наявного в автомайстерні.
8
Запросіть фахівців з РЦС для того щоб вони протестували роботу вашого сервісу і видали позитивні висновки про кожного з видів робіт, на підставі яких ви зможете отримати сертифікати.