Як виховати цуценя німецької вівчарки. Як навчити вівчарку командам.

Німецька вівчарка - абсолютно універсальна порода. Її набувають як охоронця, але перед тим як купити цуценя цієї породи необхідно все добре обдумати. Здоровий цуценя має бути життєрадісним, з блискучою шерстю і товстими лапами. Виховання починається з першого дня появи цуценя в будинку. Виховання цуценя німецької вівчарки - це прищеплення цуценяті необхідних навичок, які допоможуть у подальшому житті і дресируванню дорослого собаки.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що ідеальним власником німецької вівчарки стане людина врівноважена, наполегливий, терплячий, любить і поважає прекрасна тварина, з яким його звела доля.
2
Правильне зміст цуценя є початком його виховання. З самого першого дня появи цуценя в будинку приділяйте йому якомога більше уваги своєю присутністю.
3
Не забувайте, що займатися щеням і дресирувати його повинен одна людина в сім'ї.
4
Для початку привчите його до режиму. Годування цуценя має відбуватися в певні години і в строго відведеному для цього місці.
5
На початковій стадії виховання вивчення всіх команд має відбуватися у вигляді гри. За кожне виконання команд обов'язково заохочуйте цуценя смачними ласощами, але не балуйте його. Ласощі дається тільки за виконання якого-небудь прийому.
6
Найперша команда, до якої ви повинні його привчити - це його кличка. Зазвичай навчання цій команді відбувається під час годування цуценя , під час ласки та ігор. Потім додайте команди «До мене» і «Місце». Пам'ятайте, що дресируючи цуценя , не можна перестаратися.
7
З 2-х місячного віку привчайте цуценя до команди «Фу». Ця команда повинна подаватися суворим голосом і наполегливо. Ви повинні завжди добиватися її виконання.
8
З 3-х місячного віку привчайте цуценя до команд «Сидіти» і «Лежати».
9
З 5-ти місяців привчайте цуценя до намордника. Для початку надягайте намордник на короткий час. Під час прогулянки корисно поводити цуценя на повідку внатяжку. Це добре зміцнить його кінцівки і спину.
10
Починаючи виходити на прогулянки, привчайте цуценя до команди «Поруч». Найкраще це робити, коли щеня йде з прогулянки, добре вигуляти. Поступово привчайте цуценя до вуличного шуму, руху машин і поїздів. Більше гуляйте по жвавих вулицях.
11
Не дозволяйте цуценяті бігати за іншими тваринами, птахами і транспортом. Навчіть його спокійно вести себе по відношенню до інших собак.
12
Не дозволяйте чужим людям пестити цуценя . Він повинен байдуже ставитися до сторонніх людей. Не дозволяйте дражнити цуценя і завдавати йому болю.
Корисна порада
Головну роль в успішному дресируванню відіграє вміння власника знайти контакт зі своєю собакою.