Як стиснути папку. Як стискати папку з фотографіями.

Зважаючи обмеженого вільного простору на жорстких дисках або переносних носіях, деякі потрібні файли і папки доводиться стискати. Це робиться для зменшення обсягу, займаного файлом на носії інформації. У стандартних архиваторах файли можуть стискатися на 20-95% від початкового розміру. Точний відсоток стиснення залежить від типу стисливих файлів.
Вам знадобиться
  • Початкові навички роботи з персональним комп'ютером і доступ до файлу, який необхідно стиснути.
Інструкція
1
Відкрити папку, в якій міститься потрібний файл (або папка).
2
Кликнути по файлу правою кнопкою миші. У списку дій вибрати строчку «Додати до архіву ...». Після цього з'явиться діалогове вікно «Ім'я і параметри архіву».
3
У вікні на першій вкладці є кнопка «Обзор», яка призначена для завдання директорії розташування майбутнього архіву.
4
Можна також вказати «Ім'я архіву» (якщо необхідно змінити назву). Далі звичайно вибирається тип архіву - на вибір надається два варіанти (RAR і ZIP).
5
Після настройки необхідних характеристик майбутнього архіву можна натискати кнопку «ОК» (внизу діалогового вікна «Ім'я і параметри архіву»). Розпочнеться процес стиснення.
6
Процес архівування файлів і папок супроводжується діалоговим вікном «Створення архіву». В цьому вікні є 5 кнопок: - Кнопка «Параметри операції» - дозволяє налаштувати параметри процесу. «Метод стиснення» - встановлює швидкість і якість стиснення (чим вище швидкість, тим менше стискається файл) - Кнопка «Фоновий режим» - згортає вікно архівування в трей (створює значок на панелі завдань); - Кнопка «Пауза» - тимчасово призупиняє процес архівування ; - Кнопка «Скасувати» - скасовує процес архівування; - Кнопка «Довідка» - викликає розділ довідки Windows, пов'язаний з процесом архівації.
Зверніть увагу
Тривалість стиснення залежить, головним чином, від вихідного розміру стискуваного файлу (або папки). Також швидкість архівування може залежати від характеристик самого комп'ютера і від версії архіватора.