Як почати працювати в таксі на себе.

З 1 вересня 2011 в деяких регіонах Росії вступив в дію закон ФЗ №69 «Про перевезеннях пасажирів і багажу легковим таксі ». У зв'язку з цим, перш ніж починати працювати в таксі на себе, необхідно дізнатися, чи входить ваш регіон в список тих, де цей закон вже діє.
Інструкція
1
Читайте ФЗ №69 «Про перевезеннях пасажирів і багажу легковим таксі » і дізнайтеся, чи слід вам отримувати дозвільні документи на здійснення послуг таксі ста приватно. В список регіонів, в яких вже діє цей закон, входять: Москва, Нижегородська, Новосибірська і Пензенська області, Алтайський край і Республіка Комі.
2
Зареєструйте в податкових органах ІП (або, якщо ви плануєте надалі розширювати свій бізнес і відкривати службу таксі , юридична особа). Отримайте документи, що свідчать про реєстрацію. Крім того в податковій інспекції вам буде необхідно оформити і талони на поїздку.
3
Підготуйте свій автомобіль. Для цього пройдіть ТО, вирішите всі проблеми зі страховкою, поставте сигналізацію і обладнайте систему безпеки таксі ста (блокування керма, запалювання і т.п.). Обов'язково встановіть таксометр (лічильник). Зверніть увагу: якщо ви не поставите на свій автомобіль ліхтарик з «шашечками» або не прикрасить його відповідною аерографією, що вказує на те, що на цьому автомобілі здійснюються пасажирські перевезення, то на вас можуть накласти штраф.
4
Замовте в рекламному агентстві візитки зі своїми ПІБ, даними про ЕГРН і номером мобільного телефону. До речі, краще всього, якщо у вас буде ще один мобільний телефон - спеціально для роботи, а його номер - шести або семизначний, для зручності запам'ятовування. Пройдіть медогляд в районній поліклініці.
5
Зверніться до Департаменту транспорту місцевої адміністрації за ліцензією на перевезення пасажирів і багажу. Держмито за надання ліцензії не стягується. Вас попросять надати наступні документи: - завірену копію паспорта: - завірені копії свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу на ваше ім'я; - виписки з ЕГРІП/ЕГРЮЛ; - довідку з податкової інспекції про постановку на облік; - документи, що підтверджують наявність власної стоянки або гаража; - медичну довідку.
6
Протягом 3-х днів ви отримаєте ліцензію, яка буде дійсна протягом 5-ти років за умови дотримання вами всіх вимог, пропонованих до приватних таксі .